Karadeniz Pet

hamster talaşı yoksa alternatifleriniz?

nihal_goksu

Meraklı Üye
bir çifte yavruluk taktım.iki çiftimde flört ediyor başka tık yok. yavruluk taktığım çiftim tüyde,diğerine de yavruluk taksam takmasam karar veremedim.hamster talaşı bulamıyorum hiç bir yerde.hamster ı satan talaşını neden satmaz bilmem.bi yere sordum kum dedi de temiz kumu nerden bulacağım.yani bizim kuşlarda ne eksik anlamadım.yemlerine bir çay kaşığı ruşeym katıyorum.üstlerine temiz su sıkıyorum banyo veremediğim için.ama yine icraat yok.kuşların belli mevsimi yok üremek için bildiğim kadarıyla nasıl bi hazırlanma süreci olabilir?

Sabır sabır... zaten yaz günlerindeyiz çoğu üretici bile üretim i durdurdu anlaştıkları sürece kendi haline bırakın hayvanları tüy dönemlerindeler şuan bence bu mevsimlerde hiç yuvalık bile bakma hayvanlar yeterince bunalıyor tüy e giriyor zaten

Merhaba kemirgen talasi bulmak kolaydır aslında eğer yoksa siparis verebilirsiniz 3 güne gelir hem daha hesaplı

onların muhabbetine bayılıyorumda işte bende bekleyiş içindeyim.eşlerini kaşıyorlar çok tatlılar maşallahları var.kimi kuş talaşa gerek duyuyorda kimi duymuyor. bende talaşı koyupta gözlemlemek istiyorum.