Karadeniz Pet

Hangi Kafesi alayım sizce ?

Serkan YAZICI

Yeni Üye
35 TL : http://naturbird.com/urun/45x35-uretim-kafesi/
53 TL : http://www.sebakafes.com/index.php?sayfa=urun&urun=35

Bu iki kafes aynı üreticisi farklı galiba başka bir fark göremedim.

55 TL : http://petimister.com/cemil-3-yemlikli-pirinc-kanarya-kafesi-27-36-37-cm-21910

Bire bu kafes var

Kafesi evde tek bir kuş için kullanacağım. Şuan kullandığım kafes kuşu ilk aldığım da verilen kafes telleri cok ince ve paslandı suluk yemlik ve oyuncaklarını değişip daha ferah bir yuva vermek istiyorum. Varsa başka tavsiyeniz almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Size tavsiyem kafes ölçülerinin daha geniş olmasına dikkat etmendir. Hareket edebilen kuş sağlıklı kondisyonlu olur. Resimdekilerden biraz daha geniş kafes olursa daha iyi olur. Çifthane gibi mesela

Size tavsiyem kafes ölçülerinin daha geniş olmasına dikkat etmendir. Hareket edebilen kuş sağlıklı kondisyonlu olur. Resimdekilerden biraz daha geniş kafes olursa daha iyi olur. Çifthane gibi mesela
Ölçüleri geniş gibi geldi çift haneliler çok büyük kuşu da oturma odasında baş ucuma kokuyorum daha büyük olursa ikimizi de evden atabilir [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Bu mesaj mobilden gönderildi.

fiyatlarda bir hata var verdiğin linklerde yazdığın fiyatlar aynı değil 55 tl olan kafes 66 tl gözüküyor diğerileride farklı

Son kafes hariç diğer 2sinden birisini almak daha uygun olur. Tavsiyem seba kafes ama tabi biz nedersek diyelim ilk olarak sizin içinize sinmesi lazım kafesin.

fiyatlarda bir hata var verdiğin linklerde yazdığın fiyatlar aynı değil 55 tl olan kafes 66 tl gözüküyor diğerileride farklı
55 dediğim orda öyle görünüyor ama sepette indirim var birde gittigidiyorda 53tl o yüzden o fiyatı yazdım ama sebayi yanlış yazmışım o KDV hariç fiyatiymis

Son kafes hariç diğer 2sinden birisini almak daha uygun olur. Tavsiyem seba kafes ama tabi biz nedersek diyelim ilk olarak sizin içinize sinmesi lazım kafesin.
Bende ilk sebayi düşündüm ama son linkteki cemil 3 un altındaki havuzlu kısım daha derin etraf daha az kirlenir diye mantıklı geldi. Birde n11 de satışı var ordan lastik alacağım bunu alınca indirimle 20 lira gibi bir fiyata denk gelecek

Benim fikrim tek kuş besliceksiniz oturma odanıza koyacaksınız yolladığınız tüm kafesler üretim kafesi daha göze hitap eden daha güzel şekilli kafesleri tercih edin derim bunlar çift kuşlar için görüntüsüne pek önem verilmemiş modeller

Ben Hagen Vision S01 kullanıyorum. Kuşum tek iken de onu kullanıyordum. Çift oldular gayet yeterli. Tasarımı salona oturma odasına çok uygun. Fiyat olarak pahalı diyeceksiniz ama evladiyelik bir ürün. Kuşlar pisliğine basmıyor. Sulukları (ben ıikisinide suluk olarak kullanıyorum) kuşları rahatsız etmeden değiştirebilorsunuz. Tünekleri ayak kılcal dolaşımlarını hızlandırmaya yönelik tasarlanmış. Olası bir devrilme düşmede kafesin açılma ve kuşun kaçma ihtimali çok düşük.

Geri