Karadeniz Pet

Hangi papağanı seçmeliyim?

frmuylkk

Yeni Üye
Şu 2 papağan arasında kaldım bunların + ve - yönlerini kişilik karakter özelliklerini bilen arkadaşlar söyleyebilir mi acaba papağanlar şunlar;
Papağanda konuşmaya hiç önem vermem Taklitçi (Hareket Islık kapı vs) ve oyuncu olması yeterli
Ve bu papağanların üreticilerini bilen varsa iletişim bilgilerini yazarsa çok iyi olur teşekkürler
Monk
Jardine
Caique

Son düzenleme:
Forpus papağanlarına baktınız mı hiç? Mavi renkleri çok hoşuma gider hep. Boyut olarak daha kücük diğerlerinden.

Şu 2 papağan arasında kaldım bunların + ve - yönlerini kişilik karakter özelliklerini bilen arkadaşlar söyleyebilir mi acaba papağanlar şunlar;
Papağanda konuşmaya hiç önem vermem Taklitçi (Hareket Islık kapı vs) ve oyuncu olması yeterli
Ve bu papağanların üreticilerini bilen varsa iletişim bilgilerini yazarsa çok iyi olur teşekkürler
Monk
Jardine
Forpusda dediğim özellikler pek yok donuk bir kuş Hareketli sıcak kanlı değil pek...

Forpusda dediğim özellikler pek yok donuk bir kuş Hareketli sıcak kanlı değil pek...
Monk papağanının çok üreticisi var. Facebooktan aratırsanız bulursunuz büyük ihtimalle. Detaylı bir araştırma satıcıyıda gözlemleyebilirsiniz rahat bir şekilde.

Selamlar, ben monk papağanı besliyorum.
Çok oyuncu olsun diyorsanız kesinlike caique papağanı almalısınız.

Selamlar, ben monk papağanı besliyorum.
Çok oyuncu olsun diyorsanız kesinlike caique papağanı almalısınız.
Sağolun monk papağanlarıda çok oyuncu diyorlar insana çok düşkün diyorlar bilgi verebilir misiniz biraz daha pek forumlarda bulamadım karakter özelliklerini iyi günler

Evet insanlara düşkün, konuşma yeteneği çok yüksek, pek oyuncu olduğu söylenemez çabuk sıkılıyor.
Daha fazla bilgl için sitemizin monk papağanı bölümüne bakabilirsiniz.

Geri