Karadeniz Pet

hansigi erkek hangisi dişi acaba ?

hangisi dişi hangisi erkek ??

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .
Bilgilerime güvenerek söylüyorum bence: açık sarı olan dişi, diger koyu yeşil erkek.

Çok anladığım bir konu değil ama ben dişiye benzettim ikisini de..:D

bence yavrular daha küçük bir kaç aya besle derim iice belirgin olsun şu baktım bende şüpheye girdim o yüzden cinsiyeti hakkında yorum yapmadım

Dediğim gibi çok anladığım bir konu değil. Üstatların yorumları saha sağlıklı olacaktır ama dediğim gibi biri kızışmış olmak üzere iki dişi gibi geldi bana.

Dediğim gibi çok anladığım bir konu değil. Üstatların yorumları saha sağlıklı olacaktır ama dediğim gibi biri kızışmış olmak üzere iki dişi gibi geldi bana.

hangisi kızışmış peki :) ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:25 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

daha da bulandırayım mı :D bence ikisi de erkek.

arkadaşımda aynısını diyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:26 -->-> Daha önceki mesaj 11:25 --

bence yavrular daha küçük bir kaç aya besle derim iice belirgin olsun şu baktım bende şüpheye girdim o yüzden cinsiyeti hakkında yorum yapmadım

sarı olanı 5 aydır yanımda yeşili yeni sadece ?

İkinci resimde yeşil olan bence kızışmaya doğru giden bir dişi..:D Cere çevresi bana kahverengi gibi görünüyor resimde..:D

Tekrar ediyorum bu işlerde yeniyim fazla anlamıyorum..:D

Dediğim gibi renk algım pek iyi değildir. En sağlıklısı üstatların yorumu olacaktır.

Dediğim gibi renk algım pek iyi değildir. En sağlıklısı üstatların yorumu olacaktır.

bilginiz yoksa yorum yapmamak daha iyidir. yeşil kuş erkektir ve rahat 5 aylık genç bir kuş. mor cere nasıl kahve göründü bilemedim.

Yeşilin erkek oldugu kesin,sarıyı ise 5 aydır bende demişsiniz bukadar zamanda bariz dişiligi belli olurdu diye düşünüyor sarıda erkek diyorum.

bilginiz yoksa yorum yapmamak daha iyidir. yeşil kuş erkektir ve rahat 5 aylık genç bir kuş. mor cere nasıl kahve göründü bilemedim.

Bilemiycem dediğim gibi renk algım çok iyi değildir. Bu nedenle üstüne basarak belirttim çok anlamadığımı. Sadece fikir belirtmek istemiştim ama sizde haklısınız. %100 emin olmadan yorum yapmamak yada fikir belirtmemek en doğrusu sanırım. Saygılar.

fotoğraflardan yola çıkarak gidersek yeşil olan erkek. sarı olan da genç bir dişi gibi görünüyor ancak fotoğraf net değil. ceresinin tam karşısından ve başının yanından parlak ışık altında flaşsız bir fotoğraf çekerseniz kesin birşey söyleyebilirim.

Geri