Karadeniz Pet

hapsurma

• Konbuyu başlatan Numan Küçük
  • Başlangıç tarihi
N

Numan Küçük

Guest
Arkadaşlar Şakir hapsurur gibi bisey yapıyor sulu biseyler sicriyor su gibi.. endişelendiriyor biraz ne olabilir sizce..

Üşütmüşdür muhtemelen kuşunuz. Forumun hastalıklar konularına bakarsanız özellikle sabit konularda detaylı bilgiler mevcut.

sürekli mi oluyor yoksa ara ara mı..? bazen su kaçabiliyor vs oluyor o yüzden sürekli hapsurabiliyorlar.. İnsanın yüzünü yıkıyolar resmen :).. Arkadaşlar yorum yaparken hemen herşeyi hastalıga yormayalım..Normal bir durum olma olasılıgını göz önünde bulunduralım..

sürekli mi oluyor yoksa ara ara mı..? bazen su kaçabiliyor vs oluyor o yüzden sürekli hapsurabiliyorlar.. İnsanın yüzünü yıkıyolar resmen :).. Arkadaşlar yorum yaparken hemen herşeyi hastalıga yormayalım..Normal bir durum olma olasılıgını göz önünde bulunduralım..

hocam zaten muhtemelen dedim. Hastalık forumuna yönlendirdim ki oradaki hastalık belirtileri ile karşılaştırsın bilgi sahibi olsun diye.

Ara ara oluyor ama bilmiyorum bi sıkıntı yok sanırım. Yatisi beni korkuttu sadece

günde 1 2 kere gibi oluyorsa sıkıntı olmaz dikkat edin genelde su içerken falan yapar bogazına kaçar..Yine de gözlemleyin burun akıntısı falan var mı? O konuya da baktım sıkıntı yok daha yavru oldugundan bu gibi hareketler normal..

Geri