Karadeniz Pet

Harrison Bird Foods Ürün Kılavuzu

alpdna

Yönetici
Yönetici
Harrison firmasının türkçe olarak hazırlatıp bana mail gönderdiği ürün kılavuzu

Ekli dosyalar

• PG2017 Turkish.pdf
    4.7 MB · Görüntüleme: 503
Amazon'dan alıp elinize geçmesi biraz şans işi. Gümrükte kalıyor. Benim 2-3 siparişim malesef gümrükde kaldı.

.Pdf dosyasını arşivime aldım. İnşAllah gümrük sorunu çözülürde hepimiz rahat ederiz.

Amazon'dan alıp elinize geçmesi biraz şans işi. Gümrükte kalıyor. Benim 2-3 siparişim malesef gümrükde kaldı.

Daha önceden Amazon'dan sorunsuz alışveriş yapan arkadaşlarım oldu. Linkini verdiğim adreste de Türkiye'ye teslimat vardır şeklinde ifade mevcut. Siz bu ürünü sipariş etmeyi denediniz mi?

Araştırırken muhabbet kuşlarındaki kullanıma ilişkin net bir bilgiye ulaşamadım. Ayrıca kullanım kılavuzunda muhabbet kuşları için olan bölümde Superfine (Çok ince taneli) olarak yazıyor.

Yani uzun lafın kısası bize tecrübe lazım.
Kendimi feda edip sipariş versem mi diye düşünmeye başladım. ;)En fazla 30-40$ boşa gider diyeceğim ama yurtdışı alışverişlerdeki sıkıntılar aklıma takılmıyor değil. Mesela kargocu gelip adreste bulamadığı zaman binlerce km öteye geri gönderiyorlar

Daha önceden Amazon'dan sorunsuz alışveriş yapan arkadaşlarım oldu. Linkini verdiğim adreste de Türkiye'ye teslimat vardır şeklinde ifade mevcut. Siz bu ürünü sipariş etmeyi denediniz mi?

Araştırırken muhabbet kuşlarındaki kullanıma ilişkin net bir bilgiye ulaşamadım. Ayrıca kullanım kılavuzunda muhabbet kuşları için olan bölümde Superfine (Çok ince taneli) olarak yazıyor.

Yani uzun lafın kısası bize tecrübe lazım.
Kendimi feda edip sipariş versem mi diye düşünmeye başladım. ;)En fazla 30-40$ boşa gider diyeceğim ama yurtdışı alışverişlerdeki sıkıntılar aklıma takılmıyor değil. Mesela kargocu gelip adreste bulamadığı zaman binlerce km öteye geri gönderiyorlar

Kendim ingiltereye gidip alıyorum. Türkiye teslimat yazması bir şey ifade etmiyor. Gümrüğümüzde kalıyor, geçmesi şans işi.
Evet muhabbet kuşları için superfine kullanacaksınız.

Siz kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla. Muhabbet kuşları için kullanılması gereken paketi Amazon'dan bulup linkini paylaşabilir misiniz acaba?

Hatta imkan varsa ve siz yeteri miktarda getirebiliyorsanız sizden de almayı düşünebilirim:D

Teşekkür ederim. Siz memnunsunuz ki buraya böyle sabit bir başlık açmışsınız. Müsait bir zamanda sipariş verip tecrübelerimi yine burada paylaşırım inşallah.

Ben çok memnunum. Harrison bird food dünyanın en iyi kuş yemidir.