Karadeniz Pet

İstanbul Hasta bir muhabbeti sahiplenmek isteyen var mı ?

Kamboc

Yeni Üye
Merhaba

Uzun zamandır hasta olan muhabbet kuşumu ücretsiz sahiplendirmek istiyorum..

Aylardır ishal olan ve ishali geçmeyen son iki aydır da göğüs bölgesindeki tüyleri dökülen muhabbet kuşumu bu hali ile kabul edip sahiplenecek birini arıyorum..

Hastalığı için veterine götürüp pahalı ilaçlar almak dahil her şeyi yaptım...Artık elimden bişey gelmiyor.

Onu bu hali ile sahiplenecek birini arıyorum. Belkide bu değişiklik başta muhabbet olmak üzere herkese iyi gelecek.

:(

(şu anda malesef resimde görülenden daha fazla tüy dökülmesi var göğüs bölgesinin böyük bölümünde dökülme var)

01) IRKI: muhabbet kuşu

02) CİNSİYETİ: dişi

03) YAŞI: 1

04) SAĞLIK DURUMU: hasta

05) VARSA BİLEZİK NO:

06) FİYATI: ücretsiz

07) İLAN GEÇERLİLİK TARİHİ:

08) ŞEHİR: istanbul

09) BAŞKA İLLERE GÖNDERİM: yok

10) İRTİBAT TELEFONU:

11) MAİL ADRESİ: veroglu@hotmail.com

12) ARANABİLECEK ZAMAN DİLİMİ:

13) AÇIKLAMALAR:

Neden hasta diye ondan vaz geçiyorsunuz ?Elinizden gelen herşeyi yapmışsınız acaba eksik olan ne..İnşallah iyileşir ve onu her haliyle kabul edip sevebilecek birisine denk düşer.

Karaciğer böbrek kürü yapmalısınız bir 10 gün su yerine kara hindiba ve civan perçemi çayı yapıp suluğuna koyun 2 saatte bir değiştirin tazeleyin böyle 10 gün kullanın sonra 10 gün ara verip tekrar kullanın..İlaç da kullanmışsınız organların hasarını tamir etmeniz lazım..Ve evet hasta hayvanın bakımı da size ait olmalı.Bence tabi

Eminim ucretsiz sahiplendirmek istemenizde kötü bir niyetiniz yok isi bilen birisi belki duzeltir daha iyi olur diye umit ediyosunuz ama baskasina verdiginizde uzuntuden de olebilir bu sefer size bagliysa bence vermeyin kimseye elimden gelen herseyi yaptiysam ben oleceksede benim kapimda ölsün derim vazgecmek acizliktir cözüm arayın

başkasına vermek çözüm değil ama anladığım kadarıyla artık istemiyorsunuz onu. lütfen ondan vazgeçmeyin mutlaka iyileşmesi için bir çözüm vardır, resim videolarını atın hem face gruplarında hem burada mutlaka bir çözüm bulunabileceğine inanıyorum

Geri