Karadeniz Pet

Hasta Kuşum

yusufbilaldirav

Yeni Üye
Merhaballar, Kuşum hasta ve daha önce buraya yazmııştım öncelikle uygaldığım tedavileri söylemek istiyorum : Sitenin moderatörü ADRIAN tavsiyesi ile 1 hafta boyunca doksimis kullandım , hastalığı geçmeyince veterinere götürdüm o da bir ilaç ve multi vitamin verdi 1 hafta boyunca da onu kullandım ama kuşum hala hasta. Geceleri nefes almakta zorlandığı için burnundan sesler çıkartıyor , uçunca hemen yoruluyor, burnu tıkalı. Başka ne gibi tedavi uygulayabilirim ?
Teşekkürler

Bu aralar milletin başına bela oldu bu solunum yolu rahatsızlığı, inşallah tez zamanda geçer ustam

Benim bildiğim bi ilaç var ama bu konuda üst düzey bir bilgim olmadığı için yanlış yönlendirme yapmak istemiyorum. Ustalar bi incelesin yorum yaparlar. Benim önerim levadoks adındaki ilaçtan alman. Veterinerler satıyor

Benim bildiğim bi ilaç var ama bu konuda üst düzey bir bilgim olmadığı için yanlış yönlendirme yapmak istemiyorum. Ustalar bi incelesin yorum yaparlar. Benim önerim levadoks adındaki ilaçtan alman. Veterinerler satıyor
Doksimis kullanmış zaten. Aynı etken maddeli antibiyotik. Kuşa art arda bu kadar antibiyotik kullanmak doğru değil. Probiyotik takviyesi yaptınız mı? Veteriner hangi ilacı verdi?

Doksimis kullanmış zaten. Aynı etken maddeli antibiyotik. Kuşa art arda bu kadar antibiyotik kullanmak doğru değil. Probiyotik takviyesi yaptınız mı? Veteriner hangi ilacı verdi?
veterinerin verdiği ilacı bilmiyorum şırınga ile verdi, yanında multi vitamin verdi ama multi vitamin biteli bayağı oldu tekrar alacağım multi vitamin olarak ne almamı önerirsiniz ?

veterinerin verdiği ilacı bilmiyorum şırınga ile verdi, yanında multi vitamin verdi ama multi vitamin biteli bayağı oldu tekrar alacağım multi vitamin olarak ne almamı önerirsiniz ?
Gervit W olabilir. Doksimis etki etmediyse bir süre probiyotik takviyesi yapıp farklı bir doksisiklin etken maddeli ilaç kullanabilirsinö

Geri