Karadeniz Pet

Hasta muhabbet kuşu Ankara acil yardım

Alpbudak

Yeni Üye
İyi günler, muhabbet kuşum yaklaşık 5 gündür hasta. 8 yaşında erkek, dışkısında peçeteye değince yayılma vardı halsizdi veterinere götürdük mikroskop incelemesi yaptı dışkıda mantar veya bakteri yok. Bitkisel ilaç tedavisi, probiyotik + zeytinyağı içeren çözünmüş a vitamini verdi ama toparlamadı. Veterinerler muhabbet kuşlarından açıkçası pek anlamıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum, Ankara'da muhabbet kuşundan anlayan, iyileştirebilme şansı olan arkadaş varsa görürse ya da beni yönlendirirseniz ücreti karşılığında yardım talep ediyorum. Durumu acil bir iki gün daha dayanamaz böyle. Dal darı bile yiyemiyor.
05524106633 numaram bana ulaşabilirsiniz.

Barnievet veteriner sağlık hizmeti tel:0312 282 92 12. Uğur pet veteriner kliniği tel: 0312 490 27 17 Pet On Board veteriner kliniği tel:0312 325 13 25

Barnievet veteriner sağlık hizmeti tel:0312 282 92 12. Uğur pet veteriner kliniği tel: 0312 490 27 17 Pet On Board veteriner kliniği tel:0312 325 13 25
Uğur pet veteriner kliniğine götürdüm perşembe günü, durumunda düzelme yok hocam. Veterinerden ziyade kuşlarla sürekli iç içe olan kuşçu arkadaşları arıyorum, şahsi fikrim kuşlar konusunda daha tecrübeliler veterinerlerden

Haklısınız maalesef kanatlılardan anlayan veteriner bulmak çok zor. Türkiye de sayilidir 😔 siz bağışıklığı guclendirici probiyotik entrobac ve vitamin olarak ta gervit alınız. Petshoplarda satilmiyor bilginize.Haftada bir bunları farklı günlerde uygulayin bakalım.

Haklısınız maalesef kanatlılardan anlayan veteriner bulmak çok zor. Türkiye de sayilidir 😔 siz bağışıklığı guclendirici probiyotik entrobac ve vitamin olarak ta gervit alınız. Petshoplarda satilmiyor bilginize.Haftada bir bunları farklı günlerde uygulayin bakalım.
İkisini de temin edebilirim ama sorun şu ki yem yemiyor hocam. Sarı - kızıl darı versele laga premium ikisine de ağzını sürmüyor hasta olduğu için. Bebe bisküvisi tırtıklıyor sadece uzattığımda. Önerdiğiniz vitamin suya, probiyotik yemine dökülüyor değil mi?

İkisini de temin edebilirim ama sorun şu ki yem yemiyor hocam. Sarı - kızıl darı versele laga premium ikisine de ağzını sürmüyor hasta olduğu için. Bebe bisküvisi tırtıklıyor sadece uzattığımda. Önerdiğiniz vitamin suya, probiyotik yemine dökülüyor değil mi?
Hayır ikisi de suya koyuluyor. Eğer yem yemiyorsa sizin besleme yapmanız lazım mamayı siringaya koyup ağızdan vermeniz lazım. Yoksa kuş acliktan halsiz kalıp kötü sonuçlar doğurur.

İyi günler, muhabbet kuşum yaklaşık 5 gündür hasta. 8 yaşında erkek, dışkısında peçeteye değince yayılma vardı halsizdi veterinere götürdük mikroskop incelemesi yaptı dışkıda mantar veya bakteri yok. Bitkisel ilaç tedavisi, probiyotik + zeytinyağı içeren çözünmüş a vitamini verdi ama toparlamadı. Veterinerler muhabbet kuşlarından açıkçası pek anlamıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum, Ankara'da muhabbet kuşundan anlayan, iyileştirebilme şansı olan arkadaş varsa görürse ya da beni yönlendirirseniz ücreti karşılığında yardım talep ediyorum. Durumu acil bir iki gün daha dayanamaz böyle. Dal darı bile yiyemiyor.
05524106633 numaram bana ulaşabilirsiniz.
benimkide 2 gün önce hastalandı dişi olan öldü erkeği kurtardım petshoptan vitamin aldım suya damlatılan marul vs mama verdim iyileşti

Kuşçu bi abinin tavsiyesiyle zamanında hasta olduğunda triflucan vererek iyileştirmiştim. Bugün yanına uğradım kanarya yemi aspur diye geçiyor sanırım, yulaf, kömür ve suya damlatılacak iştah açıcı probiyotik etkili bi damla verdi zorlayarak biraz bi şeyler yedirdik. Normal yemini diğer vitaminleri vs kestik. Kursak mantarından da şüpheleniyorum ama dışkıda yem ağızda salya köpük vs gibi bi belirti de yok. Karaciğerine de yüklenmek istemiyorum. Biraz toparlarsa gervit multivitamin ve probiyotik alacağım

Petsbusters Veteriner Kliniği Konutkent/Yaşamkent 03122416262 Can hoca ile konusun gördüğüm en iyisidir.

Geri