Karadeniz Pet

Hastalığı ne olabilir çözemiyorum bir türlü geçmiyor sulu kaka

Kullandığınız yemi değiştirin. Tüm ekipmanı komple yıkayın. İlk yapılacaklar bunlar.
Kuşlar idrarı kaka ile birlikte bırakırlar. Kimi zaman ishal gibi görünen kaka ishal olmayabilir.
Bunları da yaptım bir sonuç vermedi 3 hafta oldu en iyisi veterinere götürmek

Tm o zmn geçmiş olsun iyileşir inşallah
Size bir sorum daha olacak dişi kuşu da götüreceğim ben yarın ama Yuvalıkta o 3 yumurtası var yuvalıgı da mı gotureyim veterinere yoksa kuşu tek mi alayım huysuzluk yapar mı şu an yuvadan çıkmıyor

Size bir sorum daha olacak dişi kuşu da götüreceğim ben yarın ama Yuvalıkta o 3 yumurtası var yuvalıgı da mı gotureyim veterinere yoksa kuşu tek mi alayım huysuzluk yapar mı şu an yuvadan çıkmıyor
Yarın sabah hekimi arayıp sormanız daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Kca
Bana göre yuvalık ile götürmeyin. Strese girebilir ve yumrutalara zarar verebilir dişi kuş. Yek dişi kuşu götürün

Bana göre yuvalık ile götürmeyin. Strese girebilir ve yumrutalara zarar verebilir dişi kuş. Yek dişi kuşu götürün
Merhabalar az önce klinikten geldik dışkı ve kursak örneğinde enfeksiyon çıktı 5-6 tane ilaç verdi onları kullanacağız 15 gün onun harıcinde genel durumu iyiymiş şükür

Merhabalar az önce klinikten geldik dışkı ve kursak örneğinde enfeksiyon çıktı 5-6 tane ilaç verdi onları kullanacağız 15 gün onun harıcinde genel durumu iyiymiş şükür
Çok şükür geçmiş olsun

Geri