Karadeniz Pet

Havuç Herhün Tazemi Verilmeli Yoksa 3 Günde Bir Değiştirilmelimi?

MERT BUTAY

Meraklı Üye
Havuç rendeleyip biizm beyaz kuşlara veriorum erkeği ağzının etrafı turuncu olmuş :D

yemekten ancak bitirmemişler hepsini acaba bitirincemi alayım 3 gündemi 1'mi değiştirmem gerekir? yoksa günlük mü ?

verdikten 8 saat sonra atın cöpe kalanı her gün aşırı vermeyin 2-3 günde bir verin

tamamdır teşekkürler

Bu arada 1 sorum daha olacak;

Talaşı Dün Koydum Bu Sabah Yaptığı Kuşun. İçine Yem Ve Talaş Karışımı Koydum Talaşın Kabasını Atmış Azını Bırakmış.Sabah Uyandığımda Yuvalığa girmiş Yuvalığı Eşeliyor Gibime Geldi Tam Görmedim Ama Ben Bu Eşelerken Çıkardığı SES Kaydını Çekip Yakın Zamanda veririm Size.Benim Bu saaten sonra Yuvalığa bişey eklememe gerek varmı yumurta geldiğinde talaş koymaya devam edecekmiyim? ne yapayım kısaca

DXGMy6.jpg

8nXgNQ.jpg

YPVBOl.jpg

Son düzenleme:
bir sıkıntısı olmaz, boş yuvalığa da yumurtlayan birçok kuş var :)

Marulu vermeyin derim havuçtan gereken sıvıyı alıyor zaten

ellemeyın daha yuvalıgı öyle de yeterlı bence. havuc da fazla vermeyın sonra ıshal olmasın :S

Talaşları attıysa bir daha koymanıza gerek yok, yavrular çıkınca koyarsınız.

Havuç rendeleyip biizm beyaz kuşlara veriorum erkeği ağzının etrafı turuncu olmuş :D

yemekten ancak bitirmemişler hepsini acaba bitirincemi alayım 3 gündemi 1'mi değiştirmem gerekir? yoksa günlük mü ?

haftada en fazla iki gun belirle ve saddece o gun ver yeterli ve sadece havuc vermek istiyosan rendelemeden versen bana gore daha iyi ben oyle soyulmus havucu hafese koyuyorum rendelenmis havuc cok kolay bakteri olusur bozulur suyunuda birakir butun olarak kemirmesi onlarinda hosuna gider sen bilirsin tabi ama iki gun en fazla kafestete 6 saat yeter

rendelediğiniz havucun içine 1 çay kaşığıda irmik karıştırıp verin öyle daha çok seviyolar ;)

Geri