Karadeniz Pet

Hazır çift alıcam önerileriniz ?

blackeaglemurat

Meraklı Üye
Hazır bir çift almayı düşünüyorum önerileriniz düşünceleriniz nelerdir nelere dikkat etmek gerekir ?

Hazır bir çift almayı düşünüyorsanız
En güzel tavsiyem
Hangi bölgede olduğunuzu yazın forumdaki arkadaşlardan alın
Kesinlikle petshop tan alacagınız kuşlardan 10 kat sağlıklı ve yavru alma imkanınız olur

samatyalı hobi amaçlı üretici

Hazır bir çift almayı düşünüyorsanız
En güzel tavsiyem
Hangi bölgede olduğunuzu yazın forumdaki arkadaşlardan alın
Kesinlikle petshop tan alacagınız kuşlardan 10 kat sağlıklı ve yavru alma imkanınız olur

İstanbul avcılardayım burada bir ufak çaplı üretim yapan bir abi var ondan alabilirim önceden kuşlarının yumurtladıgını gördüm gayette iyiler ama bakalım eğer yakın olan biri varsada forumda oradan alamazsam burdan alırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlısı olsun beğendiğin bir kuş olsun ve en önemlisi sağlıklı olsun.. yazan olur otaraflardan

Saglikli hareketli tuyde olmayan daha once yavru alinmis ama cok yavru alinmis olmasin 1 1.5 yas civari olmalari iyi olur mantar kanat vb sorunlari olmasin varsa video ciftlestiklerine yavru baktiklarina dair gormeniz iyi olur kucuk yapida kuslar almayin aklima gelenler simdilik bunlar

Saglikli hareketli tuyde olmayan daha once yavru alinmis ama cok yavru alinmis olmasin 1 1.5 yas civari olmalari iyi olur mantar kanat vb sorunlari olmasin varsa video ciftlestiklerine yavru baktiklarina dair gormeniz iyi olur kucuk yapida kuslar almayin aklima gelenler simdilik bunlar

1.5 - 2 yaşında kuşlar en son gördüğümde yumurta vardı tabi 2 ay oldu gayet iyiydiler ama bakalım söyledim ama onları sahiplendirmemiş ise alıcam yoksa buradaki petshopta var ama pek sıcak bakmıyorum

1.5 - 2 yaşında kuşlar en son gördüğümde yumurta vardı tabi 2 ay oldu gayet iyiydiler ama bakalım söyledim ama onları sahiplendirmemiş ise alıcam yoksa buradaki petshopta var ama pek sıcak bakmıyorum

Petshopta hep soylerim iki erkegi cift diye satmaya calisan biri vardi cok dikkat edin kandirilmayin

Forumda iki erkek alan
İki dişi alan
Yavru diye 3 yaşında 4 yaşında
Kuş alan
Bunları görüyoruz malesef
Bu yüzden petshop lardan
Kuş almayın
Forumda hatırı sayılır derecede
Üreticiler mevcut olduğunuz bölgedeki birinden alın
Çünkü
1.eş diye eş olmayan veriyorlar
2.baskın erkek ve pasif yada yavru erkek eş diye veriyorlar
3.iki dişi alan vardı forumda eş diye
4.kısır kuş satıyorlar yumurlamayan
5.sağlıksız ilaçla ayakta duran kuşu satıyorlar eve geliyor 1 hafta içinde kuş pert oluyor
6.yavru diye kanadı kesilmiş kuyruğu kesilmiş kuş alan gördük gene forumdaydı
7.aldığın kuşların %80i bit ve benzeri parazit barındırıyor
Evdeki kuşlarıda heba ediyor
8.fiziksel sağlık bozukluğu olan kuşlar da var elinde durur omuzunda durur ama kuş hastadır bunu evcildiye alan

Kısacası ne hile hurca üç kağıt arıyorsan bu petshop larda var
Çünkü adam alırken para veriyo
Ölmeden satıyım alanda ne yaparsa yapsın mantığı var
Ben burdan hemen hemen her kuş alacak arkadaşa söylüyorum almayın yaz buraya olduğun semti illaki yakınlarında biri çıkar
Bu yazdımlarım her petshop için geçerli değil tabiki sözüm meclisten dışarı iyi olanlarda var ya nedir işte tanıdıksa alın güvenilirse alın yoksa kesinlikle almayın paranıza yazık

Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın herkeze kolaylıklar dilerim

Forumda iki erkek alan
İki dişi alan
Yavru diye 3 yaşında 4 yaşında
Kuş alan
Bunları görüyoruz malesef
Bu yüzden petshop lardan
Kuş almayın
Forumda hatırı sayılır derecede
Üreticiler mevcut olduğunuz bölgedeki birinden alın
Çünkü
1.eş diye eş olmayan veriyorlar
2.baskın erkek ve pasif yada yavru erkek eş diye veriyorlar
3.iki dişi alan vardı forumda eş diye
4.kısır kuş satıyorlar yumurlamayan
5.sağlıksız ilaçla ayakta duran kuşu satıyorlar eve geliyor 1 hafta içinde kuş pert oluyor
6.yavru diye kanadı kesilmiş kuyruğu kesilmiş kuş alan gördük gene forumdaydı
7.aldığın kuşların %80i bit ve benzeri parazit barındırıyor
Evdeki kuşlarıda heba ediyor
8.fiziksel sağlık bozukluğu olan kuşlar da var elinde durur omuzunda durur ama kuş hastadır bunu evcildiye alan

Kısacası ne hile hurca üç kağıt arıyorsan bu petshop larda var
Çünkü adam alırken para veriyo
Ölmeden satıyım alanda ne yaparsa yapsın mantığı var
Ben burdan hemen hemen her kuş alacak arkadaşa söylüyorum almayın yaz buraya olduğun semti illaki yakınlarında biri çıkar
Bu yazdımlarım her petshop için geçerli değil tabiki sözüm meclisten dışarı iyi olanlarda var ya nedir işte tanıdıksa alın güvenilirse alın yoksa kesinlikle almayın paranıza yazık

Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın herkeze kolaylıklar dilerim

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için yazdıklarınız çok doğru ve çok haklısınız artık başlık açıcaz gerçi daha oncede açtım ama yakından pek yardımcı olacak kimse çıkmadı yazınız içinde elinize emeğinize sağlık

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için yazdıklarınız çok doğru ve çok haklısınız artık başlık açıcaz gerçi daha oncede açtım ama yakından pek yardımcı olacak kimse çıkmadı yazınız içinde elinize emeğinize sağlık

Rica ederim ne demek biraz bekleyin illaki yardımcı olan çıkar
İyi günler dilerim

Başlıkta hazır çift satan arıyorum olduğunuz semtide yazarsanız birde düşündüğünüz fiyat gibi falan yardımcı olan çıkar illaki öneriniz demişsiniz pek bakılmıyo olabilir
Geçen günlerde böylebir başlıkta baya bir üretici arkadaş yorum yapmıştı

Geri