Karadeniz Pet

Hazır özel mamalar

sametyildiz

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar bugün internette özel yapım bir mamaya denk geldim. İçin türlü türlü tahıl, tohum vs. sayamayacağım kadar çeşit ek gıda var. Benim hepsini bulup bir araya getirmem oldukça zor. Acaba böyle bir mama alıp yumurta havuç vb. takviyelerle vermek iyi olabilir mi? Haftada bir yumurta havuç maması yapıyorum bulduğum taze yeşillikleride içine iyice kıyıp veriyorum ama bir hazır mama daha çeşitli olabilir? Denenebilir mi?

Merhaba arkadaşlar bugün internette özel yapım bir mamaya denk geldim. İçin türlü türlü tahıl, tohum vs. sayamayacağım kadar çeşit ek gıda var. Benim hepsini bulup bir araya getirmem oldukça zor. Acaba böyle bir mama alıp yumurta havuç vb. takviyelerle vermek iyi olabilir mi? Haftada bir yumurta havuç maması yapıyorum bulduğum taze yeşillikleride içine iyice kıyıp veriyorum ama bir hazır mama daha çeşitli olabilir? Denenebilir mi?
Bana kalırsa evde yaptıklarınızı yeterli buluyorum ama yeni şeyler denemek istiyorsanız güvendiğiniz marka almalısınız fakat bunların içine ne kimyasallar olduğunu bilemeyiz

Bahsettiğim ürün şahıs üretimi. İçeriği o kadar çok ki acaba dedirtti :) ve buna benzer bazı özel üretim ödül yemleri meyveli kekler vs. sıkça karşıma çıkıyor. Hatta bazılarının tadına benim bile bakasım geliyor ama bahsettiğiniz gibi güvenemiyorum. Deneyen üyelerimiz var mıdır acaba?

Ben denedim o çoklu karışımı :) kuşu çok yüklüyor tüyden çıkmıyorlar..

Merak ettim bu mamayı içeriğini paylaşırmısınız?
"Polen
Anason
Rezene
Garlic Powder
Börülce
Bakla
Firik
Maş Fasulyesi
Kabak Çekirdeği içi
Havuç tohumu
Soybean
Chickpea