Karadeniz Pet

Hazır Mama Bilgisi

YusufAkgül

Yeni Üye
Arkadaşlar bugün petshop önerisi ile aldığım mama nasıl ve nasıl kullanmayalım bilgi verirmisiniz üstadlar...
77Wgqa.jpg

Pn2k07.jpg

Bu markayı ve içersinde tohum olan mamayı ilk defa görüyorum ben.

Araştırdığımda baya bi eski ve kurumsal bir firmaya gibi duruyor... Sizce iyimi kötümü ? düşünceniz nedir ?

Paketin içerik kısmında yazılanlar doğruysa güzel bir mama fiyat nedir acaba kaça aldınız.

Araştırdığımda baya bi eski ve kurumsal bir firmaya gibi duruyor... Sizce iyimi kötümü ? düşünceniz nedir ?
İçerik olarak diğer mamalardan farklı bir içeriği var. Kuşların en sevdiği darı, sindirim için gerekli grit kumu, kuşların ilgisini çekmek için portakal yağı vs. Son kullanma tarihi de uygun. Bir sorun olamayacaktır.

İçerik olarak diğer mamalardan farklı bir içeriği var. Kuşların en sevdiği darı, sindirim için gerekli grit kumu, kuşların ilgisini çekmek için portakal yağı vs. Son kullanma tarihi de uygun. Bir sorun olamayacaktır.

Petshopun bilgisi haftada 4 gün yeterli olucağını söyledi. bu şekilde kullanmaya devam edicem.

8₺ 150 gr için çok fazla o fiyattan daha ucuza çok daha kaliteli mamalar var

Araştırma yaptığım için fark ettim ve sizlerden bilgi almak istedim. Tavsiye ettiğiniz mama var mıdır ?

Quik mama kilosu 35-40 tl arası olması gerek ama kaliteli ve içeriği güzel.

Geri