Karadeniz Pet

Hazır takım

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar yuva hazırlığı yapan bir kuşum var. hazır eş bir takım almayı düşünüyorum. Bu bir sorun olur mu diğer çiftim için. Yoksa bu süreci hızlandırır mı ? Birde Ankara'da hazır çift satan varsa görmek isterim.

Tek ciftle yavru almak zor diyorlar(benimde şuan icin bir ciftim var iki uc cift ve hint bullbullerim varken hakikaten iyilerdi yavru aliyodum ) olumsuz etkilenmezler ciftler arasi ilgi azalir baska yonlere kayarsa gormeyecekleri seslerini duyacaklari konuma getirirsiniz

Tek ciftle yavru almak zor diyorlar(benimde şuan icin bir ciftim var iki uc cift ve hint bullbullerim varken hakikaten iyilerdi yavru aliyodum ) olumsuz etkilenmezler ciftler arasi ilgi azalir baska yonlere kayarsa gormeyecekleri seslerini duyacaklari konuma getirirsiniz
Araya örtü koysam birbirlerini görmeyecekleri bir şekilde sadece sesleri duysalar sorun olur mu peki ?

Sorun olmaz kur sesi yavru sesleriyle birbirlerini etkiliyorlar suru psikolojisi hakim kuslarimizda

Alin ama siradan bir cift olmasin albino lutino rainbow cift olsa bana gore tabi :)guzel olur:D

Alin ama siradan bir cift olmasin albino lutino rainbow cift olsa bana gore tabi :)guzel olur:D
Biraz gezmem gerekecek sanırım. :D albino lutino değil de biraz değişik renkler istiyorum. Gri ve sarı yüzlere karşı Bi sempatim var şuan için :)

Erkek lutino disi lacewingti guzel yavru vermis bir takim vardi isim vermiyim guzel iri kuslardi

Özelden cevapliyorlar ben sormadim fiyati ortala fiyattir herkeste hemen hemen ayni zaten piyasa belli

Geri