Karadeniz Pet

İstanbul Hazır takımlar

sonmezyagiz

Yeni Üye
Merhabalar. Üretimi bıraktığım için kendime ayırdığım son iki takımı da satmak zorundayım.

1.takım kırık takım fakat yavruları jumbo ayarında çıkarıyor isteyene onlarıda çeker atarım. 2 yaşındalar kendi yavrularım olup 3kuluçka görmüşlerdir. Fiyat:150tl

2.takım çek takımdır. Dişisi lutino 2014 bilezik. Erkek resesif. Baskın bir erkektir. 2dişiye attığım oldu. En az 6yavru büyütürler garanti ederim. Fiyat :120tl
Yer:istanbul/fatih İki takımda alınırsa fiyat 250tldir. Yuvalıkyemlik suluk hediyem olacaktır.
b835c00334a193f6df4fba228bb3cb25.jpg
.
d7daaa79e91c3e43e3c2f3344f89bcf7.jpg
f8a1c95d00e8d6eed70a20f0cb37b15c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maşallah hayırlı sahiplendirmeler fekat lütfen ilanı taslağa uygun olarak düzenleyelim

Hocam vardiyalı çalışıyorum en uygun vaktimde bunu koyabildim.
Günceldir.

Günceldir. Fiyat komple alınırsa 220. Çek takım çiftleşmeye başlamıştır. Yumurta geldiğinde satış iptal

Takas düşünürseniz 1çift safkan posta güvercini verebilirim süt beyazıdır mükemmel yavru bakarlar şuan 1yavrusunun yeme düşmesine 2 3kalmasına rağmen 2yumurtası daha vardır veya çorum kuşu olarak adlandırılan tepeli şak şakcı küllü verelebilirim bu tekliflerim çek çift için geçerlidir

Teşekkürler hobiyi bırakıyorum fiyat zaten uygun çek çift yumurtlamak üzere yumurta yaptığında fiyat artar.