Karadeniz Pet

Hep Oğlum Diye sevdim ama ...

Turgix

Yeni Üye
2ED69A4B-D96C-4B0A-B5C4-9B457AD58C72.jpeg
99D22267-0227-4518-9692-61CEFF8FBB7F.jpeg
Merhaba yaklaşık 2 aydır bende olan kuşumun dişi olduğunu düşünmeye başladım. Yorumlarınız nedir. Çok alıştık birbirimize vermek te istemiyorum

Dişi kardeşim.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tahmin ettiğim gibi yani. Teşekkürler cevap için. Erkek demişlerdi bana alırken demekki dişiymiş. Aybı anda arkadaşımla iki kul aldık onunki konuşmaya başladı bu başlamayınca şüpelenmiştim ki bu kuş diğerinden daha çabuk ele alıştı.

Öyle bunlar ben de kazıklandım hiç anlamıyo bu petshopçular

Birde parmağıma sürekli yem çıkarıyor. Bu davranışının nedeni nedir tane tane yem çıkarıyor baş parmağımı dik tutunca

Tekse sıkıntı yok eşini beslemessi lazım normalde ve bir cisme kusuyor

Tek bakıyorum. Çok teşekkürler yorumlar için

Bir şey değil. İki kuşumumda kaybettim. Siz kaybetmeyin inşallah.

Petshopculardada suç yok yok kuşlar büyüdükçe cere renkleri değişiyor o an erkekse dişi olabilir zamanla

Yavru bir dişi ....
MUTLU ÖTÜŞLER ;)

Son bir soru yenisini alıcam bunu kardeşime vericem. Eminönünden yavru alıcam yine. Kesin erkek plduğunu anlayabilir miyiz?

Son bir soru yenisini alıcam bunu kardeşime vericem. Eminönünden yavru alıcam yine. Kesin erkek plduğunu anlayabilir miyiz?
Vermek istemiyordunuz kararınızı neden değiştirdiniz :) yaşı da küçüktü, elinize gelmesi bile alışmışlığın göstergesi.

33839DA9-C32D-4479-A055-9655F7DA0BC9.png
Ceresi mor/mavi veya pembe olmalı. Beyazlık içermemeli. Erkek olduğundan bu şekilde emin olabilirsiniz.
Tesşkkürler şöyle ki bunu ilk aldığımda ceresi maviydi mart ayındaki fotosu da bu. O yüzden kesin nasıl emin olabilirim diye sordum. Bunun kesin bir yolu yok mudur?

Ekli dosyayı görüntüle 24831
Tesşkkürler şöyle ki bunu ilk aldığımda ceresi maviydi mart ayındaki fotosu da bu. O yüzden kesin nasıl emin olabilirim diye sordum. Bunun kesin bir yolu yok mudur?
Burun deliklerinin çevresinde beyazlıl varmış sanırım bu kuşta. O nedenle siz yeni sahipleneceğiniz kuşun ceresinde hiç beyazlık olmamasına dikkat edin.

Teşekkürler muhtemelen pazar günü almış olurum. Burdan paylaşırım fotosunu yorumlarınızı alırım :)

Geri