Karadeniz Pet

Herkese teşekkürler

Kubilay1

Paylaşımcı Üye
Merhabalar :) Muhabbet kuşumun bakımı ve beslenmesi ile ilgili tüm sorularımı bu foruma yazdım.
Vitamin, yem, probiyotik ve daha fazlasını buradan öğrendim. Kuşuma en iyilerini verdiğim için karşılığını da aldığımı düşünüyorum.
Kuşum 6 aylık 15 kelime söylüyor. Ben çok yakışıklıyım, Seni çok seviyorum, Şşşş Çok ayıp. Bunlar en beğendiğim kelimeleri. :)
Bunları rahatlıkla söylemesinin sebebi bence iyi bakılması ve mutlu olması bunu da bu forum sayesinde gerçekleştirdim.
Herkese teşekkür ederim. 🌹

Bir de Recep Tayyip Erdoğan diyor :) Haberlerden kendi kendine öğrendiğini düşünüyorum Televizyonlu oda da duruyor babam da haberleri çok izler. :)

Merhabalar :) Muhabbet kuşumun bakımı ve beslenmesi ile ilgili tüm sorularımı bu foruma yazdım.
Vitamin, yem, probiyotik ve daha fazlasını buradan öğrendim. Kuşuma en iyilerini verdiğim için karşılığını da aldığımı düşünüyorum.
Kuşum 6 aylık 15 kelime söylüyor. Ben çok yakışıklıyım, Seni çok seviyorum, Şşşş Çok ayıp. Bunlar en beğendiğim kelimeleri. :)
Bunları rahatlıkla söylemesinin sebebi bence iyi bakılması ve mutlu olması bunu da bu forum sayesinde gerçekleştirdim.
Oo Maşallah kuşunuzla birlikte sağlıklı günler diliyorum size 🐦🌹😁

Maşallah. Sizin ve Kuşunuzun adına çok sevindim..
Artık forumumuzun ismini de öğretirsiniz :D

Bütün haber kanallarında 7\24 Recep Tayyip Erdoğan bey efendi mevcut ismini öğrenmemesi elde değil Allah sizlere sabır ihsan eylesin 🙃

Sağlıklı ve mutlu olmasına sevindim mutluluğu ve sağlığı daim olsun 🙂
Haklısınız kesinlikle 😄 Teşekkür ederim. 👍🏻

Herkese merhabalar 😊
Bir çok kelime söylüyor peki zamanla bu kelimeleri unutur mu? Tekrar ediyorum yine de ara ara. 🤔

Geri