Karadeniz Pet

hiç ötmüyor çok ürkek oldu

floki

Yeni Üye
merhaba kuşu alalı 5 6 ay oldu son 15-20 güne kadar herşey normaldi bize alıştı konuşmaya başladı 4-5 kelime öğrendi ele geliodu kaçmıyodu ama son zaman bi durdu cik bile demio elimi yaklaştırıyorum sağ sola uçmaya başlıo çok korkuo. yeni bi eş aldım belki sıkılıodur die yeni gelende sürekli arkadaş olmaya çalışıo onunla ama o cik dese ürküo kaçıo nasıl olduda konuşan ve oyun oynayan kuş bu hale geldi gözle görülen bi hastalıkta yok gibi normal duruo

Ekli dosyalar

• IMG_1502.JPG
    IMG_1502.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 32
resimdede görülüo hep uzak duruo yardım edebilecek varsa şimdiden teşekkür ederim

20 gündür böle ama nasıl geçicek acaba bu durum

Diger kusu aldiktan sonra oldu ise tek evcil kus sendromu olmustur evcil kuslar irkindan kuslarla karsilasinca boyle durumlar olabiliyor diger kusu farkli bir odaya alip deneyin isterseniz

Diger kusu aldiktan sonra oldu ise tek evcil kus sendromu olmustur evcil kuslar irkindan kuslarla karsilasinca boyle durumlar olabiliyor diger kusu farkli bir odaya alip deneyin isterseniz
diğer kuşu almadan önce başladı bilerek aldım kuşu belki arkdaş olurlar sessizliği gider die oda olmadı şimdi yeni gelen ötüo diğeri yine susuo aynı

Tuy yenileme doneminde yada hasta olabilir cereyanda kaldimi

Diger kusdan ayrildigi icindir
Hocam onun cinsiyetinden emin olsam, ona da eş alacağım, ama erkek kuşu aldığım yetiştirici de net emin olamadı, %80 dişi dedi, bu arada hazır buradan yazarken sizin yardımlarınız için de sonsuz teşekkürler...

Geri