Karadeniz Pet

Hiç kuşunuzla yaşadığınız garip bir olay var mı benim var :D

Eren öztürk

Meraklı Üye
Arkadaşlar yeni kelime üzerinde çalışıyorduk başkanımla vr öğrendiğinden haberim yoktu o akşam bizimkiler geldiğinde babama uçup suratına doğru şerefsizz diye bağırmıştı kimse ne olduğunu anlamadı eh öyle şeyler öğrettim misafirlere de diyor ara da bi azar işitiyorum :D

Çiko'nun konuşmasını çok istiyordum sözcük de Paşam dı. Paşam yukarı paşam aşağı dilimde yer etmiş. Markette ki kasiyere paşam dedim sonunda.... [emoji7]
Öğrencilerim yaramazlık yapınca iki muhabbet kuşum bile söz dinliyor siz yaramazlık yapıyorsunuz diyorum..[emoji23]

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet oldu şu şekilde mesla ben kuşa öpücük atıyodum sonra alışmışım işte bu sefer kuzenime dedim öpücük attım mümo diye

:) Bizim evdede Rap müzik çok dinlenir.Haydar sağ olsun şarkının içinde geçen argo bir kelimeyi güzel ezberlemiş kafasına göre herkese söylüyor :)

Kuşu havaalanında kaçırdım kafesten ve bağıra çağıra kavga dövüş koca havaalanında 6 saat sonu kaçan uçağımla beraber buldum ama o duyguyu anlatamam

Bi kerede beyaz kuş kaçtı kar yağıyordu heryer bembeyaz ve o karda beyaz kuşu buldum 3 saat aralıksız aradımm ne çektim be kuşlardan

Geri