Karadeniz Pet

Hobi e+s ve nekton e+s

Batuhan mert

Yeni Üye
Öncelikle merhabalar bu ürünşer hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi bu iki üründen birini alıcam ama nekton çok pahalı şuanki öğrenci halimle bana ağır gelir hobi fiyat uygun ama yeterliliği nedir bilenler bana bi akıl verirse çok iyi olur kuşlar için en iyisini istiyorum ama bütçem şu ara kısıtlı en azından okulun tatile girmesi lazım ki bütçe açabiliyim oda 1 2 ayı bulucak ve o kadar beklemekte istemiyorum bu gün yarın kuşları ayırmayı deniycem bu arada da takviye olarak bu ikisinden birini vermek istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

tartışmasız nekton e ve s yi tercih edin derim ama bütçe sıkıntısı varsa hobi e ve s yi de kullanabilirsiniz.

tartışmasız nekton e ve s yi tercih edin derim ama bütçe sıkıntısı varsa hobi e ve s yi de kullanabilirsiniz.
Abi şuan öğrenciyim nekton 100 liralarda 100 lira çok değil belki ama öğrenci haliyle malum okullar kapandığında o para büyümez gözümde bi kaç var kapanmasına zaten ama en azından o bi kaç aylık sürede hobiyi tercih etsem sorun olmaz heralde dimi

bence maddi durumun iyi hale gelince nekton e ve s alırsın. hobiye bir kaç aylık süre için gerek yok. mama yaparakta kızıştırabilirsiniz kuşları. internette çok güzel tarifler var.

uygun bütçeli mama:

haşlanmış yumurta
havuç
galeta
prinç unu
keçiboynuzu tozu
nijer

Not: Haftada 2 gün verilecek ve yaz ayı olduğu için 6 saatten fazla mama kafeste kalmayacak.

uygun bütçeli mama:

haşlanmış yumurta
havuç
galeta
prinç unu
keçiboynuzu tozu
nijer

Not: Haftada 2 gün verilecek ve yaz ayı olduğu için 6 saatten fazla mama kafeste kalmayacak.
Abi sana zahmet olmazsa 2 tane kuş için karışımın miktarını da söyleyebilirmisim hagisini ne kadar koyayım bide sade pirinç unu mu yoksa evde 12 bitaminli pirinç unu var onu mu kullanayım + cicibebe koymalımıyım

Abi sana zahmet olmazsa 2 tane kuş için karışımın miktarını da söyleyebilirmisim hagisini ne kadar koyayım bide sade pirinç unu mu yoksa evde 12 bitaminli pirinç unu var onu mu kullanayım + cicibebe koymalımıyım
2 kuş için yarım haşlanmış yumurta yarım havuç ince rende ile rendelensin varsa taze nane doğra ince ince 1 tane cicibebe veya 1 tane bisküvi veya yarım tuzsuz etimek toz hale getirip karıştır içine 1 çay kaşığı pirinç unu evdeki de olur mısır unu da olur farketmez 1 tutam tarçın da serp mamaya taze taze yap onlar da taze taze yesin

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 kuş için yarım haşlanmış yumurta yarım havuç ince rende ile rendelensin varsa taze nane doğra ince ince 1 tane cicibebe veya 1 tane bisküvi veya yarım tuzsuz etimek toz hale getirip karıştır içine 1 çay kaşığı pirinç unu evdeki de olur mısır unu da olur farketmez 1 tutam tarçın da serp mamaya taze taze yap onlar da taze taze yesin

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyvallah abi çok sağol bide keçi boynuzu ne kadar katayım yine 1 çay kaşığı mı

haşlanmış yumurta (1/2 yumurta)
havuç (orta boy havucun yarısı)
galeta (1 çay kaşığı)
prinç unu (1 çay kaşığı)
keçiboynuzu tozu (yarım çay kaşığı)
nijer (bir tutam)

bebe bisküvisine gerek yok. 12 bitaminli pirinç unu kullanmanda sakınca yok. Tek dikkat edilmesi gereken nokta mama 6 saatten fazla kafeste kalmasın.

haşlanmış yumurta (1/2 yumurta)
havuç (orta boy havucun yarısı)
galeta (1 şeker kaşığı)
prinç unu (1 şeker kaşığı)
keçiboynuzu tozu (yarım çay kaşığı)
nijer (bir tutam)

bebe bisküvisine gerek yok. 12 bitaminli pirinç unu kullanmanda sakınca yok. Tek dikkat edilmesi gereken nokta mama 6 saatten fazla kafeste kalmasın.
Eyvallah abi çok sağol

Konu sonuca ulaşmış ama bence hobi s nekton s in yerini tutamaz içinde hiç amino asit yok çünkü nektonda ise 8 9 csit var vitamin harici 35 gr lik olanı alabilirsin 35 gr e 35 gr s daha ucuza mal olur Sana inan

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu sonuca ulaşmış ama bence hobi s nekton s in yerini tutamaz içinde hiç amino asit yok çünkü nektonda ise 8 9 csit var vitamin harici 35 gr lik olanı alabilirsin 35 gr e 35 gr s daha ucuza mal olur Sana inan

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen abi hobiden kesin vazgeçtim bi süre mama daha sonra da nektonla devam teşekkürler