Karadeniz Pet

hobigane gibi küçük uretimhane acmyı dusunuyorum

timur5253

Yeni Üye
Ustalara bir sorum olacak bende 3 çift muhabbet kuşum var bunun sayısını şuan için 10 çifte yukseltecem sorum çıkan yavru satışını nasıl yapacam.alıcıyı nasıl bulabiliriz toptan satış icin bilgilerinizi bekliyorum.

petshoplara toptan satabilirsiniz

Bu siteden sata bilirsin....otobus firmasiyla anlaşıp gonderim yapa bilirsin...bence kuscuda zarar yaparsin toptan aldigi fiyata olur13-17 arasi

Bizi da sorcam en çok rabet gören ırklar hangisi hazır damızlık çiftlerden almayı düşünüyorum.shov jumbo hariç

çek kırığı üretip satabilirsin . bulunduğun yerdeki kuşçularla konuş 15-20 tl arası bir fiyata yada yem ile takas yapabilirsin , hayırlı olsun

çek kırığı üretip satabilirsin . bulunduğun yerdeki kuşçularla konuş 15-20 tl arası bir fiyata yada yem ile takas yapabilirsin , hayırlı olsun
Ahmet konuların tarihine bakıp yorum yaz. Mart tarihli gönderiye yorum yazmışsın. Forumda böylece ihtiyacı olanların değil de eski tarihli konuların mesajları dönecek ve bu da forumda bilgi kirliliğine sebep olacaktır.

Ahmet konuların tarihine bakıp yorum yaz. Mart tarihli gönderiye yorum yazmışsın. Forumda böylece ihtiyacı olanların değil de eski tarihli konuların mesajları dönecek ve bu da forumda bilgi kirliliğine sebep olacaktır.

pardon forumda yeniyim dikkat etmemişim