Karadeniz Pet

Hobihane

harun cengizhan

Meraklı Üye
Merhaba abilerim ben yeni hobihane kurdum herşeyiyle ama suan belaicek kuş arıyorum cekostavak beslemeyi düşünüyorum biraz fikir almam lazım

Güzel bir ırk doğrusunu yapmışsınız bir iki takımda yerli koyun hayırlı ugurlu olsun

Hobihanemi 15 takımlık yaptım 10 tk cekostavak 5 takımda yerli düşünüyorum iyi olur inşallah

hobihanenizin resimlerini görmek isteriz.

Merhaba abilerim ben yeni hobihane kurdum herşeyiyle ama suan belaicek kuş arıyorum cekostavak beslemeyi düşünüyorum biraz fikir almam lazım
Hayırlısı olsun. Allah utandırmasın. Resim paylaş görelim hobihaneni de. Nerede kurdun hobihane yi. Seni bildiğimiz arkadaşlara yönlendirelim kuş için.

[DM][/DM]Hobi hane evimin bodrum katında 10 m kare kadar bir yer bahceye kapısı var içine havalandırma için salyangoz havamıtoru takıcam sadece o kaldı kafeslerim herşeyiyle hazır suanda resim yükleyemedim auan akşam bilgisayardan resimlerinide yüklicem inşallah

[DM][/DM]Hobi hane evimin bodrum katında 10 m kare kadar bir yer bahceye kapısı var içine havalandırma için salyangoz havamıtoru takıcam sadece o kaldı kafeslerim herşeyiyle hazır suanda resim yükleyemedim auan akşam bilgisayardan resimlerinide yüklicem inşallah
Tekrar hayırlı olsun. Hangi şehirdesin? Irk olarak ne düşünüyorsun?