Karadeniz Pet

Hobihanem 2 (Levent ACAR)

Levent ACAR

Moderatör
Yönetici
Selamlar Arkadaşlar..
Sıkışık kümesimdeki küçücük boşluğu nasıl değerlendiririm diye düşündüm durdum, sonunda bu bölüme tel kafes yapmaya karar verdim. Kafesler geleli 2 ay oluyor. Anca vakit buldum da çalışmalara başladım.

Tel kafesleri kuracağım köşenin mevcut hali.

47591884988181257684.jpg

02441123423669917574.jpg

Eşyaları çıkartıp duvarları temizledim. Görünecek yerleri boyadım.

55501135501881791873.jpg

61530144284990574019.jpg

Kafesleri duvara montajlamayacam çünkü yalıtım var. Zarar görsün istemiyorum. Kafeslerin altına bir dolap yaptırdım. Salma kafesimin altındaki dolabın yarısı boyunda.

65843783859801516344.jpg

49780012752523773806.jpg

Kafesleri Led bant denen sistemle aydınlatacam.

80707847782257492022.jpg

Bu da ısıtma sistemim. Biraz açıklamak istiyorum.. Elektrik gri prizden çıkıp beyaz prize gidiyor. Beyaz prizden hem termostata hem altılı prize ayrı ayrı hat var. Ternostattan geçen akım tekrar beyaz prize geliyor. Isıtıcının fişini bu beyaz prize takıyorum. Ortamı istenen ısıya getiriyor. Diğer prizler de ihtiyaç halinde kullanıma hazırlar.

74332003498113095653.jpg

Gidişatı bu başlık altında paylaşıyor olacağım.

Yeni bir yapım öyküsüyle karşı karşıyayız hayırlı olsun abi fotoğrafları bekliyorum :)

Allah kolaylık versin.
Yeni kafesler hayırlı olsun.

Levent bey çok güzel bir çalışma olmuş. Merakla bekliyoruz.

Hayırlı olsun abi, kolay gelsin. Folluktanal'a resim neden eklemiyosun bayadır abi? [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

Kolay gelsin Levent Bey. Umarım istediğiniz gibi olur. Bu arada glosterler de pek bir güzelmiş. :D Sağlıklı hobiler dilerim.

Hayırlı olsun abi, kolay gelsin. Folluktanal'a resim neden eklemiyosun bayadır abi? [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

İşten güçten fırsat bulamadım hiç.. Şu kümesi yoluna sokayım da ocak birkaç haftaya tekrar eskisi gibi güncel fotoğraflar olacak kısmetse..
Teşekkür ediyorum.

güzel olucağı baştan belli allah utandırmasın abim.

Abi süper ya kıskandım inş imkanım olursa bende böyle üretim yapmak istiyorum.

Maşallah ağabey bereketli olsun inşaallah

Üstad hayırlı ve bereketli beslemeler dilerim.

Abi eline sağlık gayet muntazam Herşey

Levent abi gercekten insani teşvik ediyorsun bu guzel resimleri paylasarak :) ahhh benimde boyle yerim olsa birde vaktim olsa tabii :) hersey guzel olacak ama bende ikiside yok.

Abi mukemmel olacagina eminim..Herseyi en ince detayina itina ile yapiyorsun..Gercekten takdir edilecek insansin..Umarim herdaim hersey yolunda gider ve saglikli bol bol guzel yavrular ile yolunda ilerlersin..

Keyifli hobiler dilerim.

Son düzenleme:
Levent abi gercekten insani teşvik ediyorsun bu guzel resimleri paylasarak :) ahhh benimde boyle yerim olsa birde vaktim olsa tabii :) hersey guzel olacak ama bende ikiside yok.

Abi mukemmel olacagina eminim..Herseyi en ince detayina itina ile yapiyorsun..Gercekten takdir edilecek insansin..Umarim herdaim hersey yolunda gider ve saglikli bol bol guzel yavrular ile yolunda ilerlersin..

Keyifli hobiler dilerim.

Yer meselesi neyse de vakit bir şekilde yaratılır be Serkan. 2 aydır ha bu hafta sonu ha önümüzdeki derken erteledim de erteledim. Allahtan kar ve yılbaşı tatili + hafta sonu devreye girdi de bir şeyler yapma fırsatı oldu.. :) Sen de bir odayı kümes yap gitsin.. :)

Yer meselesi neyse de vakit bir şekilde yaratılır be Serkan. 2 aydır ha bu hafta sonu ha önümüzdeki derken erteledim de erteledim. Allahtan kar ve yılbaşı tatili + hafta sonu devreye girdi de bir şeyler yapma fırsatı oldu.. :) Sen de bir odayı kümes yap gitsin.. :)

Levent abi o senin vakit yaratma islemi bana uymuyor :) bak ne guzel kar tatili yilbasi tatili demissin..Bende onlar yok abi..Sadece hafta ici 1 gun iznim var..Ahhh o imkanlar bende olacak kralini yaparim ama malesef zaman cok problem..Insallah gelecek zamanda olacak tek hedefim o :)

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Levent Abi gayet iyi olacak belli ki. Her zamanki gibi titiz bir çalışma içine girmişsin. Allah utandırmasın.

Güzel oluyor. Daha öncede zaten güzeldi. Hele bu priz ler falan tam profesyonel olmuş.

çok temiz ve düzenli bir üretimhane. tam benim hayalimdeki gibi :D Maşallah. Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.