Karadeniz Pet

iki çiftim ve kendime alıştırdıgım mavişim :)

Mehmet Nuri Alkayış

Emektar Üye
maviş 3,5 aylıktı geldiginde artık 4 aylık kafese sadece yem ve su için girer kafes kapısı hep açık sabah erken kulak burun dudak Allah ne verdiyse ısırır beni uyandırmak için bu sorunu nasıl çöze bilirim

burada ilk geldiği zaman

bunlarda çiftlerim den fotolar

bunlar yakaladıgım fıstıgım ve şuan yumurtaya yatmakta olan eşi

bunlarda ilk çiftim

son olarak buda kuşlarımın yanına başka kedi yaklaştırmayan sokak kedisi TOSUN

tabi kış oldugu için biz besliyoruz sokak kedisi ama yinede canlı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:15 -->-> Daha önceki mesaj 15:14 --

mavişimin ısırma huyunu bir tütlü çözemedim sürekli beni ısırıyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:16 -->-> Daha önceki mesaj 15:15 --

fotolar telefonla çekildigi için biraz bulanık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:18 -->-> Daha önceki mesaj 15:16 --

buda mavişten komik bir poz telefonda kendini görünce deli oluyor maşallahı esirgemeyelim birde eksik veya yanlış birşey varsa söyleyin lütfen biraz acemilik var bende:D

:) maşallah çok güzel kuşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:21 -->-> Daha önceki mesaj 03:19 --

Bendede var ıssırma problemi erkek ıssırmıyor ama dişi ıssırdımı koparıyor

Maşallah çok güzel kuşlarınız :) Valla şikayetciyseniz yatmadan önce kafese koy eşşek sıpasını :d

Dişilerin genel sıkıntısı bu ısırma huyları sanırım. Benim Limon hanımda akşamları elime çıkıp parmaklarımı kemirmeye bayılıyor..:D

bu erkek neden bu kadar ısırıyor birde üstüne üslük ısırdıkça güler gibi ötüyor

maşallah....

yorumlar için teşekkürler daha fazla yorum yazan var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:05 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

bu arada fotoları telefonumdan yaptıkları için biraz komik oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:05 --

güncel....... yorum yazın artık hatalı olan birşey varmı?

benimde limonum aksamları dısarıya cıkartınca hemen hemen her yeri kemiriyor. tabıkıde elımıde kemırıyor :D:D:D:D:D

Guzel guzel. Masallah guzelmis. Yavru alabiliyorsaniz ne mutlu size.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah, hayırlı üretimler olsun.

Geri