Karadeniz Pet

İki dişi bir erkek

Omerft

Meraklı Üye
Arkadaşlar selam. Benim bir muhabbet kuşum vardı. Ona eş almak istedim. Ve cok da samimi olmadığım birinden bana getirmesini istedim. Getirdiği kuşun gözünde sorun olunca değiştirmek istedim. Bu sefer getirdiği kuşun yaklaşık bir iki ay sonra dişi olduğunu öğrendim. Cere renginin değişmesiyle. Ben de birdaha değiştirmeye çekindim. Ve yeni bir kuş aldım erkek. 2 dişi bir erkek kuşum oldu. Kızgın ve ciftlesmeye daha hazır olan dişimi erkeğin yanına koyup onunla yaşayan dişiyi baska bir kafese koydum. Tek kalan dişi kafesten çıkıp yanlarına gitmek için resmen çırpınıyor. Kapıyı zorluyor. Yemlikleri boşaltıyor. Bu duruma çok üzülüyorum. Ne yapmam gerek lütfen yardım edin

2.dişiyede bir erkek alabilirsiniz imkan varsa

2.dişiyede bir erkek alabilirsiniz imkan varsa
Bu sene yks senem alacağım kitaplar çok para tutuyor ne yazık ki bütçem yok. Kuşu alabilsem bile ki ona da gücüm yetmez şuan, yeni bir kafes de almam gerek. Çünkü suanki kafes tek kusa yetecek kadar. Bilmiyorum napıcam :(

Bu sene yks senem alacağım kitaplar çok para tutuyor ne yazık ki bütçem yok. Kuşu alabilsem bile ki ona da gücüm yetmez şuan, yeni bir kafes de almam gerek. Çünkü suanki kafes tek kusa yetecek kadar. Bilmiyorum napıcam :(
Anlıyorum olabilir insanlık hali, o zaman eşsiz dişinin kafesine oyuncak takabilirsiniz dikkati dağılsın diye

Geri