Karadeniz Pet

İlacı ağzına damlatabilir miyim?

yeniebeveynler

Yeni Üye
Kuşumun kolu 3 gün önce titriyordu. Şimdi de sarkıtıyor aşağıya. İncitmiş ama nasıl oldu bilmiyorum. Kafesi kapalıydı. Veterinere gittim bi ilaç verdi ne olduğunu bilmiyorum. Suyuna 1 damla damlat dedi. Suyunu hep az içiyo. Kaç saat oldu içmedi. Günlük ağzına damlatsam zarar mı veririm?
WhatsApp Image 2021-03-04 at 14.40.25.jpeg

Kuşumun kolu 3 gün önce titriyordu. Şimdi de sarkıtıyor aşağıya. İncitmiş ama nasıl oldu bilmiyorum. Kafesi kapalıydı. Veterinere gittim bi ilaç verdi ne olduğunu bilmiyorum. Suyuna 1 damla damlat dedi. Suyunu hep az içiyo. Kaç saat oldu içmedi. Günlük ağzına damlatsam zarar mı veririm?Ekli dosyayı görüntüle 53178
benimkine de böyle bi durum olmuştu ya darbe almıştır yada üşütmüştür dediler.Ağzına damlatsan zararı olur mu bilmem ben suluğu gagasına akıtıyordum içiyordu dene istersen belki olur

benimkine de böyle bi durum olmuştu ya darbe almıştır yada üşütmüştür dediler.Ağzına damlatsan zararı olur mu bilmem ben suluğu gagasına akıtıyordum içiyordu dene istersen belki olur
benim de aklımda üşütmüş olabileceği var. çünkü kafesin dışına bile çıkarmamıştım. iyileşti mi peki kuşunuz? ne kadar sürede iyileşti, başka bir şey yapmam lazım mı? :(

@alph kanadı kırık olsa kesin tepki verirdi bağırırdı falan öyle değil mi? çünkü hala aynı, parkinsonlu gibi titretiyor o kanadını şüphelenmeye başladım. aldım elime tekrar baktım gıkı bile çıkmıyo ama düzelmiyor da. sadece 1 kanadında

1 hafta oldu. İlk halinden daha fazla titriyor. Kanadına dokununca, esnetince bağırmıyor. Diğer kanadıyla aynı tepkileri veriyor. Dışkısı normal. Neşesi az. Veterinerin verdiği ilacı her gün damlatıyorum, yeniliyorum. Şu anki halinden birkaç görüntü:
1 hafta önce ilk fark ettiğimdeki hali:

Sizce kırık vb gibi bir şey mi var? Nasıl anlarım ki kırık mı değil mi hiçbir fikrim yok. Lütfen yardımcı olun :(
@Levent ACAR @Yusuf Kürşat AKKUŞ @Recai SULAMİS @ADRIAN @Selçuk YÜKSEL

Geri