Karadeniz Pet

İlk muhabbet kuşumu alıcam yardım edermisiniz?

• Konbuyu başlatan jahshshshwb
  • Başlangıç tarihi
J

jahshshshwb

Guest
Arkadaş şimfi ben yarın kuş alıcam ama kuşlar hhakkında bilgi sahibi deilim olsamda çok az şimdiki soru ben o hayvanın yavru olduğunu nerden anlarım ve 2.sorum ve en önemli sorum ise ilk gün ne yapmalıyım yardım edin lütfen!...

Bu isin en kisa yolu petshopdan deil uretici den almaktir ,gider bakarsiniz size teknik destekde sagliyacak aradiginizda size anlatabilecek birinden alirsaniz pisman olmazsiniz diye dusunuyorm ankarada iseniz size yardimci olmaya da calisirim

Arkadaş şimfi ben yarın kuş alıcam ama kuşlar hhakkında bilgi sahibi deilim olsamda çok az şimdiki soru ben o hayvanın yavru olduğunu nerden anlarım ve 2.sorum ve en önemli sorum ise ilk gün ne yapmalıyım yardım edin lütfen!...
Bak cek al derim sicak kanlilar
Nerden alicaksin bilmiyorum ama kafeste en haraketlilerinden al tembel uyusuk olmasin
Yavru oldugunu gozunden anlarsin 1-2 aylik istiyorsan bence ole al gozunun etrafinda grimsi beyaz gibi bir cevre olmasin olursa buyuktur boyutuda biraz kucuktur
Ilk gun bisi yapma alissin kafese konus sadece sonra 2. Gun egitime baslarsin onun linkini aticam birazdan..

[MENTION=15154]mehmath[/MENTION] gidin üreticiden alın, forumda bir sürü üretici yada evde hobi amaçlı besleyip yavru satan arkadaş var,

Üzgünüm ama ben Samsundayım burda pek üretici bulunmaz daha çok pet shop bulunur o yüzden oralardan alabilirim ancak

Arkadaşım biliyorumda ben bu linki ama çoğu kişi daha uçamayan kuş al diyor ne dersiniz alırsam eğitime ilk gün başlayabilirmiyim ?

Haraketli olsun dedim ucsun demedim :)

Tmm yani demek istediğim uçamıyorsa eğitime erken başlayabilirmiyiz?

Tmm yani demek istediğim uçamıyorsa eğitime erken başlayabilirmiyiz?
Ucamamasi cok guzel bi avantaj egitimde kusu eline aldigin avuclama deil yanlis anlama aldiginda kaccak yeri yok sonucta asagi bakicak dusersem bana nolur diye dusunebilen bir hayvan oyuzden elinde kalir ve bisure sonra alisir..

Geri