Karadeniz Pet

Ingiliz muhabbet kuşları

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Merhaba.
bu tarz ingiliz kuşları nerden bulabiliriz. yada bulabilirmiyiz. çünkü Türkiyedeki çoğu ingiliz diye satılan bunlar gibi değil :/
tb1rc.jpg

tb1s0.jpg

tb1sk.jpg

tb1t2.jpg

tb1tf.jpg

Türkiyedekilerin çoğu jumbo kırması gibi ki kafasındaki tüyleren hastalık kapma olayı çok fazla.

bu arada forumda yeniyim belki böyle iyi ırklar üreten üreticiler vardır. bilgi verirseniz sevinirim.

Gayet rahatlıkla bulabileceğin çek ve ingiliz kuşlar bunlar.

Ayrıca hoşgeldiniz formumuza.

Gayet rahatlıkla bulabileceğin çek ve ingiliz kuşlar bunlar.

Ayrıca hoşgeldiniz formumuza.

hoşbulduk yalnız fotografta çek yok :) bunlar england budgies diye geçiyor ve haklısın en üstteki foto çeklere benziyor yalnız büyüklüğe dikkat. ben jumbo tarzı ingilizleri sevmiyorum. biliyorsunuzdur ki o tarz kuşlarda çok deri ve mantar rahatsızlığı oluyor. en üst foto tarzı ingiliz hiç karşılaşamadım malesef :/

Muhabbet kuşu arayanlar bölümüne yeni konu aç "yavru veya damızlık" elinde olan veya bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır.

4.resimdeki kuşlar show jumbo heralde :)

Neyse saygı duyarım doğrudur.Yanlış bilgi verdiysem kusura bakmayın.

Umarım aradığınızı bulursunuz.

4.resimdeki kuşlar show jumbo heralde :)

Neyse saygı duyarım doğrudur.Yanlış bilgi verdiysem kusura bakmayın.

Umarım aradığınızı bulursunuz.

estafurullah siz yanlış anladınız ben avrupada ki genel terimden bahsettim. 7 yaşından beri hobi olarak muhabbet kuşu baktım bende. bir nevi afgan , çek yerli , kırma ve jumbo gibi kuşlarla haşırneşir oldum. belirtmek istediğim sadece bu kadar büyük ve canlı renklerde bu formda bi ingiliz aradığımdı. size yanlış aksettirdiysem siz kusura bakmayın.

Foruma hos geldin pet shoplari bi gez derim

hoşbulduk yalnız fotografta çek yok :) bunlar england budgies diye geçiyor ve haklısın en üstteki foto çeklere benziyor yalnız büyüklüğe dikkat. ben jumbo tarzı ingilizleri sevmiyorum. biliyorsunuzdur ki o tarz kuşlarda çok deri ve mantar rahatsızlığı oluyor. en üst foto tarzı ingiliz hiç karşılaşamadım malesef :/

ankara da var kardeş, jumbo muhabbet kuşu satanlar bölümünde ilan var sanıyorum nick i les_paul06 bende aynı zevki paylaşıyorum sizinle isterseniz bi bakın derim http://http://www.muhabbetkusu.com.tr/damizlik-jumbo-muhabbet-kusu-satanlar/uretimhaneden-yavru-ve-damizlik-jumbo-muhabbet-kuslari-5192.html

Son düzenleme:
üreticilerden alacaksın arkadaşım sakın pet shoplardan alma ben antalyadayım burdan bir üretici abimizden aldım adamda ingilizden başka kuş yok o en üstte sırtı dönük kuşun yanındaki yanı dönük olan kuş benim kuşun birebir aynısı

Geri