Karadeniz Pet

ingilizler pahali mi yardım lütfen

Aytaç Kocaoğlu

Meraklı Üye
arkadaşlar evdeki iki çiftimin yanına bir çift daha almayı düşünüyorum tanıdığım bir petshop var bana yakın iki adet yavrumu alıp üstüne 100 tl dedi elinde bir erkek bir dişi ingiliz var iri kuşlar özellikle erkek çok iri fiyat nasıl sizce benim kuşlar yerli

Moderatör tarafında düzenlendi:
çift değil

tamam teşekkürler forumda elinde ingiliz damızlık yada çift olan arkadaş varsa bi görüşeyim onlardan alırım olmazsa

Hadi bakalım abi alırsan bi çift daha yavrusuna talip olurum :)

Kuşlar orjinal ve genç ise fiyat normal derim

Yusuf ustama Katılıyorum ayrıca resimde ekleme şansınız varsa iyi olur.

Kuşu görmeden yorum yapmak bıraz zor.
kuşa göre değişir.

arkadaşlar evdeki iki çiftimin yanına bir çift daha almayı düşünüyorum tanıdığım bir petshop var bana yakın iki adet yavrumu alıp üstüne 100 tl dedi elinde bir erkek bir dişi ingiliz var iri kuşlar özellikle erkek çok iri fiyat nasıl sizce benim kuşlar yerli

Fazla istemiş yani abartılı istemiş başka yerlere bakın yada forumda ki abilerimizden temin edebilirsiniz :)

kuşlar pette olduğu için resim eklemem zor forumda elinde sağlam saf kan ingiliz çift yada ayrı ayrı olan arkadaş varsa benimle ittibata geçerse iyi olur erkanım canın sağolsun kardeşim

levent abi o zaman çokda fazla fiyat dememiş iyi bile demiş dişiden şüphelendim ufak biraz ingilize göre ama erkek maşallah iri

Kuş içinize sindiyse ve sağlıklı kuşlar ise bence fiyat ve takas normal..

70 tl versen yeter ama kuşlari gormek lazim

ben ankaradaki petshoplarda öyle iri ingiliz pek görmedim hepsi yerli kıvamında ama üstlerinde hep ingiliz hollanda yazıyor :D

fiyat nasıl çok demiş anlamadım.Gayet uygun kuşlar yaşlı yada yılgın değilse.Vallahi ben vermem 100 tl + 2 yerli yavruya ingiliz takım.

özellikle erkek ingiliz çünkü yağlı değil çok hareketli sürekli kur yapıyor etrafındakilere yerli falan olamıcak kadar iri yarın çekebilirsem resimlerini atarım size

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:00 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

bu arada emre kuşlar takım değil ayrı ayrı çift değiller ama dişi iri yerli gibi geldi bana

Bizim mersinde bu fiyat çok
2 tane yerli yavru 50 tl eder(mersinde)
Çift İngiliz en fazla 100 lira( mersinde )

Ama orayı bilmem

Hocam ingilizler eğer kırık değillerse,2011 öncesi doğumlu da değillerse, hele hele de bahsettiğiniz gibi erkek baya iri ise; ikisinin fiyatı 170-200 arasında olacaktır. sizin iki yerli yavrunun üstüne 100 TL istemesi çok normal bir de petshop diyorsunuz yani. resimleri koysanız çok daha net yorum yapılabilirdi.

Geri