Karadeniz Pet

İnternetten alınan kuru mama hakkında

RumpheLstiLskin

Meraklı Üye
İyi günler arkadaşlar. 1 ay önce facebooktan bir mama satışı yapan hanımdan 1kg kuru mama satın aldım. Bu mamaları 2 kavanoza bosalttım. Tek çiftim oldugu için mama cok tüketilmiyor. Bu mama kac ay dayanır bozulmus mudur ? pis koku da gelmiyor gerçi. SKTsi 1 yıl sonrasını gösteriyor. Ne zamana kadar kullanmaliyim ?

Hangi marka mama acaba merak ettim. Kavanozda hava almayacak şekilde dolapta saklanıyorsa sorun olmayacaktır bu kadar kısa sürede.

Hangi marka mama acaba merak ettim. Kavanozda hava almayacak şekilde dolapta saklanıyorsa sorun olmayacaktır bu kadar kısa sürede.
Powermax mama almıştım ama kuşlara kuru kuru verince yutamıyorlar. Islatıyorum tıksırıyorlar.

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Powermax mama almıştım ama kuşlara kuru kuru verince yutamıyorlar. Islatıyorum tıksırıyorlar.

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Powermax baya duydum bi üretici abimizde sayıyordu satış bayiliğini üstleniyordu. Mamayı kuru kuru yememeleri normal. Bir tabağa öeyrek yada çeyrekten az havuç,yarım yada tam haşlanmış yumurta rendeleyin üstünede powermax mamadan ekleyip karıştırın. Mamanın kızamı ne bebek maması gibi lapa olacak nede çok kuru kalacak. Rendelediğiniz havuç ve mama karışımın içinde tane tane duracak birbirine yapışıp bulamaç gibi olunca yemiyor kuşlar. Bmyle yaparsanız yiyecektir kuşlarınız , ayrıca rendenin küçük kısmınında rendeleyin

Geri