Karadeniz Pet

İrileştirmek için Aspur diyolar

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Aspur tavsiye ediyolar yavruların irileşmesi için. Sitede de bikaç yorum var. Deneyen oldumu

Aspur tavsiye ediyolar yavruların irileşmesi için. Sitede de bikaç yorum var. Deneyen oldumu
Dostum bir kusun irki neyse o olur. Irilestirmek icin aspur u ilk senden duyuyorum. Sitede kim demis? Bence fazla kurcalama hayvanlari yaglandirma. Sonra yaglanmayi duzeltmek icin cok ugrasirsin. Tabii benim ki tavsiye. Yine de sen bilirsin.

aspur yani sade kanarya yemi ishali geçirmek için birebir çok iyi geliyor irileştirmek olayını bende ilk defa duyuyorum :) çok iri kuşlar istiyorsan vede paran varsa show makul bişiler istiyorsan ingiliz veya hollanda al onlarda iridirler. İri yerlilerde oluyor onlarda iyidir.

Kus egerki irk olarak kucukse ona istersen mesir macunu ver genede irilesmes.zaten kusu neden irilestirmeye calisiyosun.yavru gene alirsin.

Aspur ve yulaf kuşların ekmek ve baklavası gibidir. Çok yenirse şişmanlayıp yağ bağlarlar. Kast ettiğiniz şişmanlıktan dolayı büyüme değilse aspur (ve yulafı) ölçülü vermek gerekir. Azı karar çoğu zarar.

aspur enerji bakımından yüksek bir yemdir.kusa devamlı verilmesi haliinde yaglanma ve sindirim sorunları bas gösterir

Geri