Karadeniz Pet

IRKI NEDİR ?

ferdi akbulut

Yeni Üye
38217
38218
38216

Daha önce 6 yaşındaki cankuş' a eş aldım salmada anlaşarak almıştım fakat kuş anlaşmasına rağmen kötülük etmeye başladı ağır ısırmalar yem yada herhangi bir şey yedirmemesi gibi bende götürdüm onu bunu ben seçtim aldım salmadan ırkı yada kızışma durumu var mı bilmiyorum kuşçuya kalsa hemen çiftleşir diyor ama birde siz deneyimli dostlara soralım son aldığım kuş boyu boyuna oldu ama ırkı. yaşı ve kızışma durumu nedir saygılar

Dişi sanki çere kahverengi olmuş eğer görselde yanılmıyorsam kızışmış ırkı yerli
Sağlıkla büyüsün.

Dişi sanki çere kahverengi olmuş eğer görselde yanılmıyorsam kızışmış ırkı yerli
Sağlıkla büyüsün.
3 tünek fazlamı ? kafes geniş yuvalık takılı hadi hayırlısı diyelim cevabınız için teşekkürler iyi bayramlar şimdiden

Kafes küçük 35-45 boyutlarına üretim kafesi alın dişi henüz kızışmamış kızışsa bile sezon bitti yazın muhabbet uygun sıcaklık olmadığı için üremez ürese bile sıcaktan yumurtalar boş çıkacaktır. Kafesi değiltirin ve tünekleri 2 indirin kafesiniz küçük 2 kuş için

Kafes küçük 35-45 boyutlarına üretim kafesi alın dişi henüz kızışmamış kızışsa bile sezon bitti yazın muhabbet uygun sıcaklık olmadığı için üremez ürese bile sıcaktan yumurtalar boş çıkacaktır. Kafesi değiltirin ve tünekleri 2 indirin kafesiniz küçük 2 kuş için
benim kafes 33-35 pekte küçük değil yoksa kuşçu hemen söylerdi gördü yoksa alırdım ev için ve 2 kuş için idal dedi iyi bayramlar

birde yeni kuş biraz kokuyor yıkamak gerekir mi beklemelimiyim

Çiftleri birbirine alıştırırken tek tünek kullanın. Olabildiğince birbirlerine yakın durmalılar. Banyo için de ufak bir kaba ılık su koyun kendi yikansın ya da en iyisi fısfısla ılık su püskürtün.

uzun süre eşsiz olan 6 yaşındaki kuş çiftleşme yapabilir mi ?

Bu dişi kuşun yaşı bellimi sizce çok yabani hiç kafesten çıkmıyor elle çıkarıyorum bu seferde kafese girmiyor kafes kapısını bulamıyor 15 gün oldu geleli

Bence 1 yaşında bile yok. Ayrıca pek kızışmışa da benzemiyor. Hepsi bir can tabi ama sizin için pek uygun sayılmaz bu dişi. Daha genç bir erkekle güzel eş olur. Yaşları arasında dağlar kadar fark var bence.

Bence 1 yaşında bile yok. Ayrıca pek kızışmışa da benzemiyor. Hepsi bir can tabi ama sizin için pek uygun sayılmaz bu dişi. Daha genç bir erkekle güzel eş olur. Yaşları arasında dağlar kadar fark var bence.
evet fark vardır cankuş 6 yaşında konuşkan hırçın bir kuş ama dişilerden çok korkuyor sinekten bile korkar bize gelince hırçın sürekli kur yapıyor dişiye yemde yediriyor şuan kuşçu çift olur dedi ama bu seferde sürekli kuş değiştirmek te olmuyor mecbur buna katlanacağız kızışmış eş bulmak lazım ama nerde

evet fark vardır cankuş 6 yaşında konuşkan hırçın bir kuş ama dişilerden çok korkuyor sinekten bile korkar bize gelince hırçın sürekli kur yapıyor dişiye yemde yediriyor şuan kuşçu çift olur dedi ama bu seferde sürekli kuş değiştirmek te olmuyor mecbur buna katlanacağız kızışmış eş bulmak lazım ama nerde
Petshopların çoğu bir sürü şey der. Hakkıyla yapanı azdır. Adam satayım da gerisi beni ilgilendirmez diye düşünür. Bu forumda petshoplarin basını yaktığı çok insan var maalesef. Nerede oturuyorsunuz?

Petshopun her dediğine inanmayın.çoğu yalancı insanlar.küçük muhabbet kuşu kafesine pakistan papağanı bana satabilmek için bu burda yaşar dedi adam.kafes düzeninde bir sorun var gibi tünekleri azaltın veya en iyi çifthane alın.kuşları salamayacağınızdan üretim döneminde en azından kafeste rahat ederler.tek tünekde işkence gibi geliyor bana keşke hiç gerek olmasa.

Petshopun her dediğine inanmayın.çoğu yalancı insanlar.küçük muhabbet kuşu kafesine pakistan papağanı bana satabilmek için bu burda yaşar dedi adam.kafes düzeninde bir sorun var gibi tünekleri azaltın veya en iyi çifthane alın.kuşları salamayacağınızdan üretim döneminde en azından kafeste rahat ederler.tek tünekde işkence gibi geliyor bana keşke hiç gerek olmasa.
Bende her gün evde başı boş bırakıyorum erkekle uçuyorlar serbestler hatta odaları da gezdiriyor hava iyi olduğu zaman kafeste balkona çıkarıyorum hep kafeste değiller

Geri