Karadeniz Pet

İshal çok kötü

Limon34

Meraklı Üye
Kuşum dün geceden beri böyle dışkılıyor lütfen yardım edin allah aşkına yanıtlayın onu kaybetmek istemiyorum ishal ilacı işe yarar mı bazen de bi tık koyu oluyor bu renkten

Ekli dosyalar

• C417B744-6DD2-409F-960F-CE639E38C726.jpeg
    C417B744-6DD2-409F-960F-CE639E38C726.jpeg
    549.9 KB · Görüntüleme: 9
Yem yemiyor dal darı yemiyor sadece yulaf yiyor 😭 ama tüneğinde ve hareketli 🥺

kuşa herhangi bi vitamin vermeyin.probiyotik alın ve acilen onu kullanın.dışkının durumu kötü ama muhakkak bişeyler yesin.ishal geçtikten sonra da vücudun toparlaması için vitamin takviyesi yapın suyuna.bu arada suyunu günlük taze tutun

kuşa herhangi bi vitamin vermeyin.probiyotik alın ve acilen onu kullanın.dışkının durumu kötü ama muhakkak bişeyler yesin.ishal geçtikten sonra da vücudun toparlaması için vitamin takviyesi yapın suyuna.bu arada suyunu günlük taze tutun
probiyotigi internetten daha kolay temin edebilirsiniz

Merhabalar,

Kuşunuz şu an ne durumda? Geç gördüm biraz.

Yulaf verirseniz yaz aylarında sadece yulaf yerler ama başka yem yemiyorsa sadece yulaf yiyiyorsa durumu kötüyse en azından aç kalmasından iyidir yulaf yemesi. Kuşun durumu nasıl? Benim bir kuşum sadece yulaf yediği zaman dışkıları kötü olurdu.

Merhabalar,

Kuşunuz şu an ne durumda? Geç gördüm biraz.

Yulaf verirseniz yaz aylarında sadece yulaf yerler ama başka yem yemiyorsa sadece yulaf yiyiyorsa durumu kötüyse en azından aç kalmasından iyidir yulaf yemesi. Kuşun durumu nasıl? Benim bir kuşum sadece yulaf yediği zaman dışkıları kötü olurdu.
Kuşumun dışkısı düzeldi biraz antibiyotik verdi veteriner çok şükür ama hala ara ara ishali oluyor yemde çok az yiyor

Geri