Karadeniz Pet

Ishal tedavisi sonrasi beyaz dışkı

Son dışkılara baktığımızda dışkılar bem beyaz buda pankreas olduğunun kanıtı. Ancak sarımsaklı su iyi gelmiş. Arada bir gün boşluk bırakıp ondan sonra bir kaç gün daha sarımsaklı su kullanılabilir. Sarımsaklı suyun pankreasa iyi geldiğini bende okumuştum bir kaynakta...
Bende bayaa araştırdım cok video var bu konuda. 500ml suya iki diş sarimsak atip bir gun beklettim 6 damla suyuna 12 saatte bir suyu degistiriyorum. 500ml cok oldu 3 gun sonra bunu döker yenisini yaparim zaten. Ara ara durgunlugu var buda gecer insallah

Bu ve buna benzer pek çok dışkı örneği gördüm. Siz bilirsiniz ama bence sorun pankreasta. Siz dediğim ilacı kullanın sorun çözülücektir büyük ihtimalle. Zaten kullanıcağınız ilaç bile değil enzim takviyesi....
Merhabalar. Benim kuşumu da 5. Gündür tedavi etmeye çalışıyorum. Erkek 2 yaşında muhabbet kuşum var. Dışkısı beyaz bazen aşırı uzun top olmayan şekilde. Bazen top ve beyaz yine kupkuru. Bağırsak florası kullandım geçmedi. Linco spectin adında antibiyotik verdi veteriner. Enfeksiyon olarak düşünüp. Pankreas olduğunu sizin dediğiniz gibi sadece kakadan anlaşılır mı başka nelere de bakmak lazım

Merhabalar. Benim kuşumu da 5. Gündür tedavi etmeye çalışıyorum. Erkek 2 yaşında muhabbet kuşum var. Dışkısı beyaz bazen aşırı uzun top olmayan şekilde. Bazen top ve beyaz yine kupkuru. Bağırsak florası kullandım geçmedi. Linco spectin adında antibiyotik verdi veteriner. Enfeksiyon olarak düşünüp. Pankreas olduğunu sizin dediğiniz gibi sadece kakadan anlaşılır mı başka nelere de bakmak lazım
kabarma ve durgunlukta vardı kuşta. gerçi genelde durgun ama pankreas sorununu çözünce hareketlendi eskiye göre. sadece dışkıdan anlaşılır kedi köpek değil ki havlasın inlesin o zaman daha kolay olurdu ama kuşlar genelde direncini korumaya çalışan hayvanlar dışkı dışında başka belirti olmuyor.

kabarma ve durgunlukta vardı kuşta. gerçi genelde durgun ama pankreas sorununu çözünce hareketlendi eskiye göre. sadece dışkıdan anlaşılır kedi köpek değil ki havlasın inlesin o zaman daha kolay olurdu ama kuşlar genelde direncini korumaya çalışan hayvanlar dışkı dışında başka belirti olmuyor.
Nasıl çözdünüz sorunu ?

Dışkı fotoğrafı atar mısınız?

https://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/muhabbet-kuşu-kuru-beyaz-dışkı-sorunu.77744/ takip ediniz benzer durum ise pankreas sorunu olabilir.

Geri