Karadeniz Pet

ishal vakası Veteriner hekimler bakmıyor

Bu arada Hazal senin gittiğin veteriner nerede? Bana bir kaç ilaç lazım da
Bursa’da bir veteriner,aradığım çoğu ilacı bulabiliyorum orada.Sen hangi ilacı arıyorsun?

Arkadaşlar kafam iyice karıştı internette herkes başka ilaç tavsiye ediyor hekimler de ilgilenmiyor.Şimdilik ge-oral veriyorum ercefuryl alacağım ama durumda düzelme olmazsa sulphamezatin veya neo-terramysin vermek son çarem olacak sanırım

Arkadaşlar kafam iyice karıştı internette herkes başka ilaç tavsiye ediyor hekimler de ilgilenmiyor.Şimdilik ge-oral veriyorum ercefuryl alacağım ama durumda düzelme olmazsa sulphamezatin veya neo-terramysin vermek son çarem olacak sanırım
Evet şimdilik onlarla başlayın, düzelme olmazsa tekrar yazarsınız değerlendirilir durum.

Ge oral’a devam edin ercafurly verebilirsiniz fakat neo teramicyn’i bu durum için kullanmayın.
Bize ishal için neden önerdi acaba o zaman :/ iyi de geldi gerçi.Farklı bir durum muydu acaba? Böyle sarı değildi dışkı yeşil renk su gibiydi.İlk ve son olur umarım.

2 gün ge oral ver. Geçmezse ercefuryl şurup kullan. Tam dolu suluğa 5,6 damla ekle. 5 gün boyunca kullan. Yine geçmezse sulphamezathine al.

Bize ishal için neden önerdi acaba o zaman :/ iyi de geldi gerçi.Farklı bir durum muydu acaba? Böyle sarı değildi dışkı yeşil renk su gibiydi.İlk ve son olur umarım.
Eğer ishal bakteri kökenli bir ishal ise neo terramycn kullanılabilir ama gerek yok. Senin kuş iyileşmiş allah tan. :)

• Beğen
Tepkiler: Kca
Ben İstanbuldayım. Artık bayram sonrası arayacağım. Sulphamezathine ve vilmectin.
Vilmectin var mi bilmiyorum ama Sulphamezatin oradan aldım ben ne olur ne olmaz diye,kenarda duruyor.Ecza depolarına falan bak istersen.

Vilmectin var mi bilmiyorum ama Sulphamezatin oradan aldım ben ne olur ne olmaz diye,kenarda duruyor.Ecza depolarına falan bak istersen.
Çarşamba günü eczanelere fln söylücem ecza depolarına sorsunlar Bi. Üretici bir arkadaşım Bi yer söyledi olmadı en son oraya gideceğim.

Geri