Karadeniz Pet

ishalden beyaz dışkıya döndü

Ekli dosyayı görüntüle 47137
saat 2.28 hala uyumadı kafesinde hep kıpır kıpır beni de uyutmuyor. yine kanaması olmuş acaba canı mı acıyor o yüzden mi uyuyamıyor? kafesin tavanına hiç tırmanmazdı tırmanıp tırmanıp kendini pat diye aşağı atıyor yere düşüyor direkt. dışkısında yem kabuğu yok dal darısını yemiş omun kabukları yapışmış yerde dolaşırken. çok üzülüyorum artık dayanamıyorum neden böyle yapıyor
Anüs bölgesini ılık su ve pamuk yardımıyla temizleyin. Temizledikten sonra, anüs bölgesine bakın Bi yaralanma varmı diye. Dışkı hiç iyi değil. Sulphamezathine devam..

E38C3116-36A7-47FF-B5A7-2E3A824BCE2E.jpeg

küçücük canlıdan çıkan kana bakın...

yerinde duramıyor oradan oraya koşturuyor kendini yere atıyor.. bunu neden yapıyor olabilir artık ölecek ama yaşatabildiğimiz gün kârdır diye bakıyorum..

Kuşunuzu acilen kanatlı hekimi görmeli bir şekilde İzmir'e veya İstanbul'a gitmelisiniz :(

bugün sulphamezathine 4. günü yarın bitiyor. kullanmaya devam edeyim mi 7 gün kullansam olur mu ?

güncel bilgi vermek istedim kuşumun keyfi yerinde hala 4-5 dışkısından biri kanlı ama oyun oynuyor ötüyor.. dün gece uyuyamadı ya bugün rahat rahat uyusun diye rahatsız etmedim kapısı açık ara sıra geliyor benimle oynuyor sonra tekrar gidip uyuyor

bir de oyuncağına kur yapıyor küçük bi oyuncak gözleri ve ağzı var ağzından öpüyor onu kendine çekiyor. acaba karşılık alamadığı için strese giriyor mudur

bir de oyuncağına kur yapıyor küçük bi oyuncak gözleri ve ağzı var ağzından öpüyor onu kendine çekiyor. acaba karşılık alamadığı için strese giriyor mudur
ben de sanmıyorum. altındaki peçeteyi sürekli değiştirip durumu takip etmeye devam edin. 4-5 dışkıdan biri kanlı dediniz, kansız dışkı sayıları bu durumda önemli. umarım yarın iyi yönde ilerlemeler olur...

Geri