Karadeniz Pet

İstanbul show dişi ariyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abuzer.us

Yeni Üye
S.a arkadaşlar İstanbul içi 2015 show dişi lazım.
Koyu mavi renk tonlarında olması tercihimdir.
Elinde olan arkadaşlar konu altına resim atarsa sevinirim.
Lütfen forum dışı kişiler onermeyin.konuyu bu forumda actiysam buradaki arkadaşlardan cevap bekliyorum elinde olan varsa konu altına cevap verirse sevinirim. İlginiz için teşekkürler.

S.a arkadaşlar İstanbul içi 2015 show dişi lazım.
Koyu mavi renk tonlarında olması tercihimdir.
Elinde olan arkadaşlar konu altına resim atarsa sevinirim.
Lütfen forum dışı kişiler onermeyin.konuyu bu forumda actiysam buradaki arkadaşlardan cevap bekliyorum elinde olan varsa konu altına cevap verirse sevinirim. İlginiz için teşekkürler.
Aradigini insallah en yakin surede bulursun. Forumda [MENTION=7611]burak bilgin[/MENTION] var. Kuslari cok guzel ve cok saglamdir. Canli sahitim. Ulasamazsan numarasini veririm.

Teşekkür ederim Burak bilginle gorustum numarasini daha önce siz vermiştiniz yanlış hatirlamiyorsam.güzel kuşları var ama 2015 istediğim renkte bulamadım maalesef.

Teşekkür ederim Burak bilginle gorustum numarasini daha önce siz vermiştiniz yanlış hatirlamiyorsam.güzel kuşları var ama 2015 istediğim renkte bulamadım maalesef.
Hayirlisi olsun insallah. Yakinda o renklerde yeme dusecek yavrular olmasi lazim. Ben yine ogrenince bilgi veririm.

Selamlar anadolu yakasından alma şansınız varsa show değil ama jumbo bir dışi var elimde 2015 tkf bilezikli ince bir kuş ama fiyat da ince o yüzden. 100 tl ye verebilirim bu kuşu.
85b3f9076ac39e11febdf1ff32673593.jpg
15b721696e8f2b042e381337771dec65.jpg

Fatih Çevik

Teşekkür ler fatih kardeş bana show disi lazım 2015

Öncelikle bu dönemde tek dişi bulman çok zor.
Birde aradığın vasıf nedir.Şimdi fatih abide eklemiş.Aradığının fiyatı da güzel olacaktır.
Umarım bulursun.

aradığınızı bulmanız dileği ile

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri