Karadeniz Pet

İstanbul'da Petshop-Üretimhane de çalışmak üzere iş arıyorum.

Aaaaa

Paylaşımcı Üye
Merhabalar. İyi günler cümleten, Kocaeli'de okulumun tatile girmesi dolayısıyla evime İstanbula dönmüş bulunmaktayım. Orada Petshop'ta çalışıp tecrübe edindim ve belki buradan da 2-3 aylığına ekmek kapısı bulabilirim boş durmayayım diye bi şansımı deneyeyim dedim. Eğer böyle bir işte çalıştırmak üzere eleman arayan abilerimiz varsa bana ulaşırlarsa çok memnun kalırım. Okuduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim :)

Facebokda spangel hacı eleman arıyordu Güngören Haznedar tarafında

Özel mesajdan facebook linkini atabilir misin rica etsem hocam

Umarım bulursun güzel bir iş, okuyan adamın ekmegini kovalaması benim cok hoşuma gider..

Umarım bulursun güzel bir iş, okuyan adamın ekmegini kovalaması benim cok hoşuma gider..

abi parasından çok aslında sevdiğim işi yapmak, hayvanlara ilgi göstermek, onların bakımını gülümseye gülümseye yapmak çok mutluluk veriyor. en azından koluma okulumdaki gıda teknikerliği bölümü haricinde bir bilezik olur diye düşünüyorum

abi parasından çok aslında sevdiğim işi yapmak, hayvanlara ilgi göstermek, onların bakımını gülümseye gülümseye yapmak çok mutluluk veriyor. en azından koluma okulumdaki gıda teknikerliği bölümü haricinde bir bilezik olur diye düşünüyorum

Bu işi layıkıyla yapıp sabır gösteren kişilere bu işlerde ekmek kapısı her zaman açık..