Karadeniz Pet

Jumbo dişim için lütfen yardımcı olun neyi var?

JumbocuEmre

Yeni Üye
Kuyruk altı sürekli kirleniyor nefesini sanki kuyruktan alıyor gibi anüsünden yaklaştığımda tık tık ses geliyor uyurken başı aşağıya sarkıtarak uyuyor normal duruşu hiç dik değil yatar pozisyonda uçmasında sorun yok yürümesinde de sorun yok kafese falan tırmanıyor resim dr görüldüğü pozisyon da sürekli lütfen bilir kişiler yardımcı olabilir mi

Ekli dosyalar

• IMG_2149.JPG
    IMG_2149.JPG
    971.4 KB · Görüntüleme: 35
Ney Şikayetleriniz Var?
Üst te yazdığım şekilde duruşu çok acaip resimleri şimdi yükledim konu içerisine resimde görüldüğü gibi kuyruk altı pisleniyor başı hep aşagıda duruyor uyurken bile kuyruk havada sürekli ve sağ kanat aşağıda titreme var kanatta nefesi de kuyruktan alıyormuş gibi tık tık ses geliyor kuyruk altından

Pardon,Şimdi Gördüm Şikayetlerinizi.Kuşunuzun Kuyruk Altı Kirliliğinin Nedeni Dışkısını Çıkarırken Oraya Değmiş Olabilir.Kuş Enerjisiz Bir Kuş.Kafesten Dışarı Çıkartıp Alıştırmaya Çalışın.Kuşlardaki Uyuma Şekilleri Kuşa Göre Değişir.Kuşunuzu Dışarı Çıkartırken Camları Kapalı Tutun.Kapıyı Da Kapatın.Kaçma Riski Vardır.Bir Süre Sonra Size Alışacaktır.Kapıyı Açabilirsiniz Alıştığı Zaman.Ama Pencereyi Açmayın.Sağı Solu Belli Olmaz =)

Pardon,Şimdi Gördüm Şikayetlerinizi.Kuşunuzun Kuyruk Altı Kirliliğinin Nedeni Dışkısını Çıkarırken Oraya Değmiş Olabilir.Kuş Enerjisiz Bir Kuş.Kafesten Dışarı Çıkartıp Alıştırmaya Çalışın.Kuşlardaki Uyuma Şekilleri Kuşa Göre Değişir.Kuşunuzu Dışarı Çıkartırken Camları Kapalı Tutun.Kapıyı Da Kapatın.Kaçma Riski Vardır.Bir Süre Sonra Size Alışacaktır.Kapıyı Açabilirsiniz Alıştığı Zaman.Ama Pencereyi Açmayın.Sağı Solu Belli Olmaz =)
Yani bu herhangi bir rahatsızlık değilmi ? Daha yeni geldiler bana 2gün oldu rahatsız olmasından endişelendim erkek dimdik dururken o boyun aşağıda ve sanki kanadı kırık gibi şekilsiz duruyor

Kafesten Bırakıp Uçurmayı Deneyiniz.Uçmazsa Veterinere Götürünüz.Ama Bana Kalırsa Uçacaktır =)

Dimdik Duramamasının Sebebi De Yorgun Olmasıdır.Aldığınız Pet Shop Veya Herhangi Bir Yerde Diğer Kuşlar Veya Çalışanlar Onu Korkutmuş Olabilir.

Bir de Bir şey Sormam Lazım,Forumda Paylaşımlarımızı Nasıl Yapacağız,Ben Yapamadım Da =)

Bazen Esnediğinde Kanadı Böyle Olabilir.Bu Normal Bir Durumdur.Genellikle Uykuları Varken Veya Sabah Vakitleri Böyle Yaparlar.Bazen İse Normal Saatlerde Esneme İstekleri Gelebilir.

Bazen Esnediğinde Kanadı Böyle Olabilir.Bu Normal Bir Durumdur.Genellikle Uykuları Varken Veya Sabah Vakitleri Böyle Yaparlar.Bazen İse Normal Saatlerde Esneme İstekleri Gelebilir.
Menü-Ana sayfa-konu başlatmak istediğiniz bölüm e tıklayarak en altta yeni konu yazan buton a tıklarsanız konu açabilirsiniz:)

Esneme anlık durum değil mi bu kuş 2 gündür böyle aldığımdan beri sürekli böyle duruyor sanki kanadı kırık veya küçüklükten kalma eziklik var vücudunda gibi hissediyorum

Veteriner'e Götürüp Bir Baktırmanız Gereklidir O Zaman Ama Uçarken O Kanadını Kullanıyorsa Kanadında Sorun Yoktur.Duruşla Alakalı Bir Şeydir. :)

Kuşunuz hamile olup ta yumurta sıkışması olmuş olmasın ? Siz farketmemiş olabilirsiniz belki, yumurta sıkışması olan kuşlar bu tür haller sergiliyorlar.

Bu kuş normal değil yumurta var gibi müdahale şart siz birşey yapamazsınız