Karadeniz Pet

Jumbomun cinsiyeti ve yaşı

ahmet sönmez

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,Yen'i aldığım jumbo muhabbet kuşumun cinsiyeti ve yaşı ile ilgili yorum yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• IMG_1814.JPG
    IMG_1814.JPG
    582.4 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_1813.JPG
    IMG_1813.JPG
    898.9 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_1811.JPG
    IMG_1811.JPG
    1,001.8 KB · Görüntüleme: 67
Maşallah delikanlıya. Ömrü uzun ve sağlıklı olsun.

Sizlerden erkek ve bebek olduğunu duymak beni çok sevindirdi yıllarca jako besledim ancak bu çok farklı birşeymiş gerçekten.Ben jumbo diye aldım sizcede jumbomu kırıklık varmı yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim

Kuşumun erkek olduğunu öğrendim birde ırkının saflığı konusunda bana fikirlerinizi söylermisiniz acaba jumbomudur.

fotoğraf Gün ışığında çekilmedi için cinsiyet için kesin birşey söyleyemiyorum fakat ırk olarak jumbo ve ilk tüyünü tamamlamış 3-4 ay lık

fotoğraf Gün ışığında çekilmedi için cinsiyet için kesin birşey söyleyemiyorum fakat ırk olarak jumbo ve ilk tüyünü tamamlamış 3-4 ay lık
Cinsiyet için daha net bir fotoğraf paylaşıcam.Jumbolarla alakalı olduğunuz için size br sorum daha olacak ben yerli muhabbette beslemiştim zamanında çokta evcildi konuşuyordu yeni jumbomlada aynı şeyleri yakalayabilirmiyim alalı 4 gün oldu gerçi ama sadee duruyor hareketsiz çok.

Eğitim konusunda ırk lar arasında her hangi bir fark yoktur. Tamamen sizin ilgi alaka ve sevginize bağlıdır

Ben çok beğendim nazar değmesin masallah öncelikle uzun sağlıklı mutlu yılları olsun .

Arkadaşlar birkaç foto daha koyuyorum şu cinsiyet işini kesinleştirelim yorumlarınızı bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erkek guzel kus hayirli olsun nacizane tavsiyem avuçlamaya devam etmeyin kuslar sevmez

erkek jumbo maşallah

Yorumlarınız için teşekkür ederim umarım kısa sürede alışır kapısını açınca kafesten çıkmıyor çünkü