Karadeniz Pet

Kör oldu, ölüyor

Fındık - Fıstık

Meraklı Üye
Kuşum uzun süredir soğuk algınlığı çekiyor, hapşırıyor. Gündüz iyiydi, yem ve havuç yedi. Akşam ise aniden görmemeye başladı, dengesi bozuldu. Şu anda çok hafif görüyor gibi ama çok az tepki veriyor, sürekli uyuyor. Çok kötü görünüyor. Son zamanlarda iyice zayıflamıştı. Felç geçiriyor olabilir mi

Sinir sisteminde bir problem olabilr. 3 gün üstüste b vitamini takviyesi yapın. Dışkı fotoğrafınıda atarmısınız
Şu anda tamamen görmeye başladı. Yarım saat kadar hiç görmedi, sürekli düşecek gibi oldu. Elime renkli cisimler alıp göstermeme rağmen hiçbir şekilde görmedi. Sonrasında çok az görmeye ve tepki vermeye başladı. Şu anda tamamen görüyor. Bir şekilde su da içirdim. Tahminimce soğuk algınlığı, burun ve göz akıntısı ve muhtemelen ateş, kısa süreli görme kaybı yaptı. Daha önce de çok kuş besledim. Ölüme çok yaklaştığını o an hissettim. Neyse ki toparladı. Bundan sonra, havuç ve marulla bünyesini daha çok güçlendirip kilo almasına yardım edeceğim. Bağışıklık sistemi çökmüş resmen. Hangi B vitamini önerirsiniz?

Şu anda tamamen görmeye başladı. Yarım saat kadar hiç görmedi, sürekli düşecek gibi oldu. Elime renkli cisimler alıp göstermeme rağmen hiçbir şekilde görmedi. Sonrasında çok az görmeye ve tepki vermeye başladı. Şu anda tamamen görüyor. Bir şekilde su da içirdim. Tahminimce soğuk algınlığı, burun ve göz akıntısı ve muhtemelen ateş, kısa süreli görme kaybı yaptı. Daha önce de çok kuş besledim. Ölüme çok yaklaştığını o an hissettim. Neyse ki toparladı. Bundan sonra, havuç ve marulla bünyesini daha çok güçlendirip kilo almasına yardım edeceğim. Bağışıklık sistemi çökmüş resmen. Hangi B vitamini önerirsiniz?
Versele lega muta vit, Beforvel ya da berovit kullanabilirsiniz. Kaliteli ürünlerdir. Mutlaka b vitamini takviyesi yapın ama..

Çok teşekkür ederim. Soğuk algınlığı için ne yapabilirim? Dışkı resmini de atacağım bu arada.
Soğuk algınlığı için, sarımsaklı su yapılıp verilebilir. Ya da 2,3 gün multivitamin takviyesi yapılabilir. Bu havada üşüttüğünü sanmam. Rica ederim.

B vitamini yerine multivitamin kullanın. Kuşun hem A vitaminine hem C vitaminine ihtiyacı var. Eczaneden polivit alıp 3 gün üst üste kullanın. Tam dolu suluğa 4-5 damla damlatın ve günde iki sefer tazeleyin...

Üşütmenin havayla alakası yok. Cereyanda kalırsa üşütür.

Geri