Karadeniz Pet

Küçük Davudim

Selen...

Yeni Üye
Dün 23:10da öldü.çok kısa bir ömrü oldu (5ay gibi) ama bu kısa ömrü özgürce yaşadı.özgür ruhlu bir kuştu Davudi,kimseye gelmezdi .Mertti.Mert bir kuştu.En iyisiydi .Tanıdığım en zeki,en güzel kuştu . Seni sadece uyuman için kafese koydum Davudi,evde rüzgar gibi uçtuğunda ,sana hiç kızmadım.İnan hep özgür olmanı istedim .Şimdi aklıma aynadan kendine bakışın, yem kaplarını kafesinden atışın, ismin gibi her uyandığımda duyduğum davudi sesin geliyor

ve ağlıyorum.Eğer seni azıcık bile üzdüysem lütfen beni bağışla,çünkü sen her zaman mutlu olmayı hak eden bir kuştun .En iyisi,en güzeliydin.Benim tatlı tatlı tatlı kuşum Davudim .Güzellikler içinde uyu,gittiğin yerde huzurlu ve mutlu ol,seni daim özleyecek olan biricik sahibin.
IMG_20201118_143734_8~2.jpg

Geçmiş olsun..

İstanbuldaysanız aynı tonlarda yeni yeme düşmüş yavru hediye edebilirim.
Mesajınızı yeni gördüm.ilginiz ve ince düşünceniz için çok teşekkür ederim,gerçekten duygulandım ama artık herhangi bir evcil hayvan sahiplenmeyi düşünmüyorum eninde sonunda ölüyorlar çünkü.ve ölümleri beni ciddi şekilde etkiliyor.tekrardan teşekkürler sağlıcakla kalın~ minik kuşu da benim yerime öpün lütfen :)

Mesajınızı yeni gördüm.ilginiz ve ince düşünceniz için çok teşekkür ederim,gerçekten duygulandım ama artık herhangi bir evcil hayvan sahiplenmeyi düşünmüyorum eninde sonunda ölüyorlar çünkü.ve ölümleri beni ciddi şekilde etkiliyor.tekrardan teşekkürler sağlıcakla kalın~ minik kuşu da benim yerime öpün lütfen :)
Yalnız kuşun ismi çok ilginç :) bende bir gün tek kuş besleyecek olursam ismini melodi koyucam teşekkür ederim tekrardan geçmiş olsun

Geri