Karadeniz Pet

Küçük Yaramazın Cinsiyeti nedir?

Alihan Kara

Meraklı Üye
Merhabalar ben erkek dusunerek aldım. Sizce cinsiyeti nedir? Şuan 2 3 aylık
Şimdiden kafesinde çok hareketli taklalar atıyor maşallah

Z9lN1k.jpg

3Ek8Rr.jpg

Burun deliklerinin etrafı beyaz değil mi?Alt kısımda pembe bu dişi bir kuş

Erkek dişi ayrımında şuanda bakabilirsiniz murtasyon geçiriyolar ben size farklı renkte cere fotoraflarıda atarım eğer kuşun burun değilkelinin etrafı beyaz veya kahverengiyse dişidir erkeklere bakın hiç burun deliklerinde beyaz veya kahverengilik var mı?

Erkek dişi ayrımında şuanda bakabilirsiniz murtasyon geçiriyolar ben size farklı renkte cere fotoraflarıda atarım eğer kuşun burun değilkelinin etrafı beyaz veya kahverengiyse dişidir erkeklere bakın hiç burun deliklerinde beyaz veya kahverengilik var mı?
Resimde oyle gozukuyor. Şu resmen size attigim resimdeki ustten 3. Gibi
9mjXqQ.jpg

Eğer yavruysa zamanla tamamen pembe olabilir veya beyaz daha fazla artar.

Tel netleyip atar mısınız üsteki fototafta pembe gözüküyor.

Tel netleyip atar mısınız üsteki fototafta pembe gözüküyor.
yakalarsam aynı şekil atacagım tekrar yeteri kadar odaklanmıyor cok tereddutte kaldim erkek gibi duruyor bi beyazlik var bir yok. Birde şöyle birsey duydum eldeyken ısırıyorsa erkek cırpınıyorsa kacıyorsa disidir diye duydum bu ne kadar dogru?

yakalarsam aynı şekil atacagım tekrar yeteri kadar odaklanmıyor cok tereddutte kaldim erkek gibi duruyor bi beyazlik var bir yok. Birde şöyle birsey duydum eldeyken ısırıyorsa erkek cırpınıyorsa kacıyorsa disidir diye duydum bu ne kadar dogru?
Şehir efsanesi yavrularda derler çok ısırıyorsa dişi olcak ısırmassa erkek olcak.

Kuşunuz erkek :) bariz bir lila tonu hakim. Erkeklerde olan.
Tesekkurler selcuk hocamada soyledim dogruladı maşallah cok tuhaf bir yapısı var hemen alıstı normalde tedirgin olan kuş kafesin dibinde kalir bu resmen tunekde uyuyor yemini de yedi simdilik aspur vericem ötüyor kafesde takla atıyor sat komandosu gibi :D 2 aylık degil mi? Kuyrugu daha kısa

Tesekkurler selcuk hocamada soyledim dogruladı maşallah cok tuhaf bir yapısı var hemen alıstı normalde tedirgin olan kuş kafesin dibinde kalir bu resmen tunekde uyuyor yemini de yedi simdilik aspur vericem ötüyor kafesde takla atıyor sat komandosu gibi :D 2 aylık degil mi? Kuyrugu daha kısa
Evet yavru ama göz çevresindeki tüyler eksiliyor mu buna dikkat edin:) vazelin ya da terramycn sürün. Yanlış görmüyorsam henüz çok yeni olan mantar başlangıcı var hemen önlemini alın :)

Geri