Karadeniz Pet

Kümesin yeni üyelerine maşallah :)

Evet kümesimize 3 yeni çiftimiz daha katıldı. Desteğini esirgemeyen @Bünyamin Altay Ustaya teşekkür ederi. mevcut ciftlerimizin bizdeki ilk kuluckaları oldukça bereketli bir şekilde bitti. Yavrularimiz sağlıklı bir şekilde büyüdü. Kimi yeni sahiplerine kavuştu kimide bizde üretim için ayrıldı. şimdi yeni kuluçka dönemlerinde yavrular da çıkmaya başladı. Bakalım bu yeni çiftlerimizde üretime destek verince nasıl altından kalkıcaz. Sayı arttıkça sorumlulukta artıyor

Rica ederim Cem, ne demek. Güzel takviyeler yaptınız üretim hattına, inşallah üretime hız kesmeden devam edersiniz.
Yeni kuluçkalarla ile birlikte renk çeşitliliğiniz artacaktır.

Beklemedeyiz usta. Biliyorsun genc ciftler tecrubesizlerdi. Bu kuluckada yavru sayisi artacak diye ümit ediyoruz. Birde onlarla birlikte bizde tecrübe kazaniyoruz. Hayirlisi bakalim.

2016 yılında açılmış bir konu hocam bence o kuşlar çoktan el değiştirmiş dır [emoji38][emoji38][emoji38]

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ya sende benim açığımı arar gibisin. :D Tamam yoğunlaşamıyorum konulara üstün körü bakıyorum. Kabül :)

Ya sende benim açığımı arar gibisin. :D Tamam yoğunlaşamıyorum konulara üstün körü bakıyorum. Kabül :)
Estafurullah abi uyariyim dedim [emoji38][emoji38][emoji38] yoksa ne haddimize [emoji29][emoji29][emoji29][emoji29]

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi