Karadeniz Pet

Kümesin yeni üyelerine maşallah :)

Fatih SEVİM

Meraklı Üye
ZYbGna.jpg

1NQzBj.jpg

yV7bDk.jpg

WbMJv4.jpg

S.a

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni kuş aldım bir sorunum var yardimci olurmusunuz

Yeni bi cift aldım kuslar sürekli kabariyor ve oldukca yorgun görünüyor ishallerdi sularina limon damlattim ve pirinc lapasi da verdim sizce ne yaomaliyim

Yeni bi cift aldım kuslar sürekli kabariyor ve oldukca yorgun görünüyor ishallerdi sularina limon damlattim ve pirinc lapasi da verdim sizce ne yaomaliyim

İshallerse ben limon suyu damlatmıyorum. Yemlerini alıp aspur (sade kanarya yemi) ve dal darıyla besleyin birkaç gün. Bulundukları ortamın soğuk olmamasına ve hava akımında kalmamalarına dikkat edin. Pirinç lapasını ben hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlar var. Dediğm gibi foruma konu acarsanız daha cok insana ulaşırsınız.

İshallerse ben limon suyu damlatmıyorum. Yemlerini alıp aspur (sade kanarya yemi) ve dal darıyla besleyin birkaç gün. Bulundukları ortamın soğuk olmamasına ve hava akımında kalmamalarına dikkat edin. Pirinç lapasını ben hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlar var. Dediğm gibi foruma konu acarsanız daha cok insana ulaşırsınız.
Hocam yeni indirdim bu forumu pek anlamadim nasıl aciliyor yardimlariniz için teşekkür ederim :)

fatih kardeşim kuşları bursadan mesut abidenmi aldın

Bursadan değil Alperen Bey. İstanbul'dan @Bünyamin Altay ve başka bir arkadaşımdan aldım. Neden sordunuz :)