Karadeniz Pet

Kümeslerimizi geliştirme açısından en iyi tek/takım kuşlarımızı paylaşalım ustaların resitallerini

ZAFER ALİ

Meraklı Üye
Arkadaşlar herkesin kümesinde sevdiği, beğendiği kıymetlisi kuşları vardır. Bunların resimlerini paylaşarak zihinlerde bir çıta oluşturulabilir ve bunun sonucunda alışverişler, oluşturulabilecek yeni takımlar ve bir gelişim olabileceğinin düşünüyorum. Özellikle ustalardan lütfederlerse ufkumuzu açacak resitaller göreceğimize eminim.

KIYI4697.JPG

Normalde jumbolarla pek ilgilenmem ama bu çok tatlı insanın yiyesi geliyor Maaşallah Çok çok çok beğendim ben bu kuşu ya alıp böyle elime yanaklarını yiyesim geldi
Bende jumboları pek sevmiyorum bu yüzden çiftlerimde erkek kuşları jumbo dişileri çok veya hollanda kullanıp hem kaliteli hemde iri kırık yavrular elde ediyorum. Elimde hiç dişi jumbom yok mesela. Bide jumbo yavruların satışı gerçekten çok zor fiyat yüksel olduğu için müşteri bulmak zor pet shop öldü fiyatına alıyor. Bu işi ticaret için yapmıyorum evimin balkonunu cam balkonla kapattım hobi üretimi yapıyorum ama sayı arttıkça yavruları elden çıkarmak zorunda kalıyorum ve oet shopun verdiği fiyatlar gerçekten can sıkıcı insan verdiği emeğe acıyor. Bü yüzden tüm dişi jumbolarımı satıp çek ve hollanda dişiler aldım erkek jumbolarla eşledim

Bende jumboları pek sevmiyorum bu yüzden çiftlerimde erkek kuşları jumbo dişileri çok veya hollanda kullanıp hem kaliteli hemde iri kırık yavrular elde ediyorum. Elimde hiç dişi jumbom yok mesela. Bide jumbo yavruların satışı gerçekten çok zor fiyat yüksel olduğu için müşteri bulmak zor pet shop öldü fiyatına alıyor. Bu işi ticaret için yapmıyorum evimin balkonunu cam balkonla kapattım hobi üretimi yapıyorum ama sayı arttıkça yavruları elden çıkarmak zorunda kalıyorum ve oet shopun verdiği fiyatlar gerçekten can sıkıcı insan verdiği emeğe acıyor. Bü yüzden tüm dişi jumbolarımı satıp çek ve hollanda dişiler aldım erkek jumbolarla eşledim
Petshop demeyin kuşlarınızı onlara sakın vermeyin resmen rezillik pislik insan kandırmak için yapılmış letgo ya kafes satılık diye koyun ama mesaj yazan insanlara kuşun satılık olduğunu söylersiniz bir arkadaşım o şekilde sattı kuşlarını bu arada bu jumbo gerçekten çok iyi :) 300 lira deseniz gene alırdım :)

Geri