Karadeniz Pet

Kümeslerimizi geliştirme açısından en iyi tek/takım kuşlarımızı paylaşalım ustaların resitallerini

Petshop demeyin kuşlarınızı onlara sakın vermeyin resmen rezillik pislik insan kandırmak için yapılmış letgo ya kafes satılık diye koyun ama mesaj yazan insanlara kuşun satılık olduğunu söylersiniz bir arkadaşım o şekilde sattı kuşlarını bu arada bu jumbo gerçekten çok iyi :) 300 lira deseniz gene alırdım :)
Malesef ev üreticisi olduğum için yerim kısıtlı. Alıcı bulamazsam mecbur petshopa veiyorum. İnanın bende bunu yapmak istemiyorum ama el mahkum malesef.

VD90vy.jpg

Rainbow muhabbet kuşum rengine bayılıyorum

Petshop demeyin kuşlarınızı onlara sakın vermeyin resmen rezillik pislik insan kandırmak için yapılmış letgo ya kafes satılık diye koyun ama mesaj yazan insanlara kuşun satılık olduğunu söylersiniz bir arkadaşım o şekilde sattı kuşlarını bu arada bu jumbo gerçekten çok iyi :) 300 lira deseniz gene alırdım :)
Malesef ev üreticisi olduğum için yerim kısıtlı. Alıcı bulamazsam mecbur petshopa veiyorum. İnanın bende bunu yapmak istemiyorum ama el mahkum malesef.
VD90vy.jpg

Rainbow muhabbet kuşum rengine bayılıyorum
rainbow değil bu

Yavrulari cikmiyomu rainbow
Hayır fotoğraftaki çeklerin hiçbirinden rainbow yavru alamadım. 2 yılda bir çok kuşla eşledim ama bu kuşlar rainbow vermedi hiç. Satmayada kıyamadım çünkü hepsi iyi bakıcı ve çok kaliteli orjinal çek. Ama başka kuşlarımda rainbow alıyorum

Internette rengine göre muhabbet kuşu yazdım gökkuşağı muhabbet kuşu diye gösteriyodu bir bakarmısınız dediğim yerde

Peki ne acaba bulsanız çok sevnirim merk ettm

Painted olması lazım. Altın surat gök mavisi diyenlerde oluyor

Pullu (Spangle) Sarı Yüzlüymüş çok şeker bir rengi var mubişimin

Çok sevdiğim oğlum ve kızım :) Dişi ay olarak erkekten oldukça küçük. Erkek 6. ayın içinde. Birlikte büyüsünler istedim. Renklerini de birbirine bilgili bir abim yardımıyla uydurduk. Soylarını bilen bir tanıdığımızdan aldım kuşları da. Bir sonraki tüylerinde inşallah daha da güzelleşecekler. Siz ne diyorsunuz ? Maşallah alırlar mı? Hepinize sağlıklı yavrular nasip olsun. Bu arada Tarçın kanat ve Cremino :) Yanılıyorsam ustalar düzeltsin. Hatta birkaç yorum alırsam çok mutlu olurum. Teşekkür ederim
1.jpg

Son düzenleme:
Çok sevdiğim oğlum ve kızım :) Dişi ay olarak erkekten oldukça küçük. Erkek 6. ayın içinde. Birlikte büyüsünler istedim. Renklerini de birbirine bilgili bir abim yardımıyla uydurduk. Soylarını bilen bir tanıdığımızdan aldım kuşları da. Bir sonraki tüylerinde inşallah daha da güzelleşecekler. Siz ne diyorsunuz ? Maşallah alırlar mı? Hepinize sağlıklı yavrular nasip olsun. Bu arada Tarçın kanat ve Cremino :) Yanılıyorsam ustalar düzeltsin. Hatta birkaç yorum alırsam çok mutlu olurum. Teşekkür ederimEkli dosyayı görüntüle 28132
Kardesim bu tarcin kanat gibi durmuyo arkadaki cremio guzel kuslar masallah

WDR9OP.jpg

MAVİŞİME BINALARI GOSTERIYORUM PENCEREDEN ♡♡♡

Geri