Karadeniz Pet

Kızışma belirtisi yok

ozlem_00

Meraklı Üye
Çift kuşlarım eş tutmadığı için ayırdım 1-1.5 haftadır ayrılar ama dişi kuşta daha hiçbir kızışma belirtisi yok burnu daha çok beyazladı aldığımda kahverengiydi hatta kuşlar arasındaki en ilgisizi ve harekrtsizi ayırdığım dişi kuş hiçbir sağlık problemi yok haftada 2 defa mamalarını veriyor kutu halinde satilan kızıştırıcı yemlerden veriyorum nijer veriyorum aksine daha çok beyazladı burnu erkek gayet kızgın dişi için ne yapmalıyım mamayı yemiyor

Çift kuşlarım eş tutmadığı için ayırdım 1-1.5 haftadır ayrılar ama dişi kuşta daha hiçbir kızışma belirtisi yok burnu daha çok beyazladı aldığımda kahverengiydi hatta kuşlar arasındaki en ilgisizi ve harekrtsizi ayırdığım dişi kuş hiçbir sağlık problemi yok haftada 2 defa mamalarını veriyor kutu halinde satilan kızıştırıcı yemlerden veriyorum nijer veriyorum aksine daha çok beyazladı burnu erkek gayet kızgın dişi için ne yapmalıyım mamayı yemiyor
Ceresiyle yavru almanin alakasi yok bu sekildeykende yumurtlar

Arkadaşlar kızgınlık sorunlarında yemlerinizi iyi seçin yine sorun çözülmezse yeni çıkan güzel bir ilaç var onu tavsiye edebilirim .

Son düzenleme:
Arkadaşlar kızgınlık sorunlarında yemlerinizi iyi seçin yine sorun çözülmezse yeni çıkan güzel bir ilaç var onu tavsiye edebilirim .

Hangi yemleri öneriyorsunuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence 1 ay kadar ayrı kalsınlar. Haftada bir havuç içeren mama verin. Haftada 1 gün B vitamini takviyesi yapabilirsin.
Daha sonra yan yana alabilirsin. Yan yana koyduktan sonra 2 ay kadar çok rahatsız etmeyin. Bence eş tutacaklardır.
Havucu 2 günde bir vermem sorun olur mu mamalarını haftada 2 defa veriyorum

Arkadaşlar ilaç kullanmayın. Yem içeriklerini değiştirebilirsiniz. Nijer, kenevir kızgınlığı arttırır. Ayrı kalan kuşlar bir araya geldiklerinde kızgın olmasalar da eş tutabilirler. Kuşlar kızgın olsa bile eş tutmayabilir. Gönül bu illa birlikte olacak biye bir şart yok. Zorlamı yahu??

Havucu 2 günde bir vermem sorun olur mu mamalarını haftada 2 defa veriyorum
Havucu mama içinde haftada 2 kez versen yeterli olur.

Hangi ilde bulunuyorsanız Veteriner hekiminizden.isteyebilirsiniz .Bir çok hastalığın ilacıdır.

Arkadaşlar ilaç kullanmayın. Yem içeriklerini değiştirebilirsiniz. Nijer, kenevir kızgınlığı arttırır. Ayrı kalan kuşlar bir araya geldiklerinde kızgın olmasalar da eş tutabilirler. Kuşlar kızgın olsa bile eş tutmayabilir. Gönül bu illa birlikte olacak biye bir şart yok. Zorlamı yahu??

Havucu mama içinde haftada 2 kez versen yeterli olur.

ac67592380cda63d061b01507031de55.jpg
65b4aa4b3544f0715ace2de4df575e04.jpg

Hocam yumurta felan var mı acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri