Karadeniz Pet

Kaç tane yumurta gelir?

M.Kruse

Yeni Üye
Merhaba. Arkadaşlar Benim Muhabbet Kuşlarım Doğurdu 2 Gün Önce 4. Yumurtaydı Bügünde Hala 4 Sorum Olacak Size?
1-Yumurtalarda Aksama Olur mu?
2-Sadece Yumurta 4 Tanedemi Kalacak?
Arkaşlar Yardım Ederseniz Sevinirim.

1- Dişiyi kontrol edin gün aşırı gelmesi lazım yumurta sıkışması olursa müdahale edilmezse dişi ölür..

2- 4 te kalabilir. 6.7.8 de olabilir. Onu bilemeyiz.

Genelde günlük 1 yumurta yaparlar eğer bugün yaptıysa araya 3.4 Gün boş koyarsa son yumurtasini yapmış olur tabi yumurta sıkışması yoksa

İNŞALLAH Ya abi benim dişi geceleri cok güzel bir 9 saat falan yatıyor sabahlar bazen böle 2k cıkıp yem falan yiyor hemen giriyor 2 dk sonra yeniden 2k sonra yeniden evimin digalgazla isiniyor ondal olabilirmi evin sıcaklıgı 24-29 arası değisiyor

İNŞALLAH Ya abi benim dişi geceleri cok güzel bir 9 saat falan yatıyor sabahlar bazen böle 2k cıkıp yem falan yiyor hemen giriyor 2 dk sonra yeniden 2k sonra yeniden evimin digalgazla isiniyor ondal olabilirmi evin sıcaklıgı 24-29 arası değisiyor

Yumurtaya yatan dişi sürekli yumurtayı ısıtması lazım o yüzden sadece yem yemek için çıkar bazen de çıkmaz erkek besler dişiyi

Yumurtaya yatan dişi sürekli yumurtayı ısıtması lazım o yüzden sadece yem yemek için çıkar bazen de çıkmaz erkek besler dişiyi
Yok Abi Benimki Günde Böyle Kendi İsteğiyle 30 dk arası böle yapıyor evin sıcakliğından kaynaklı olmasın mı

Abi Ben Hiç Yumurtalara Bakmadım Ki Bence Oda Sicakliğından Dolayı Kalkmış Olabilir Böyle Dışarıda Çıktığında 1.40 Saniye Falan Kalıp Hemen Yumurtaların Üzerine Koşuyor.

Abi Ben Hiç Yumurtalara Bakmadım Ki Bence Oda Sicakliğından Dolayı Kalkmış Olabilir Böyle Dışarıda Çıktığında 1.40 Saniye Falan Kalıp Hemen Yumurtaların Üzerine Koşuyor.

Çok iyi hadi bakalım ilk yumurta kaçıncı gün oldu bugün

Geri